Veiksmingi būdai užtikrinti nepriekaištingą burnos higieną (0)

Publikuota: 2020-09-24 Kategorija: Sveikata
Veiksmingi būdai užtikrinti nepriekaištingą burnos higieną
Odontologo kabinetas

Metas pasirūpinti savo burnos ertmės sveikata pačiam – tai padės išvengti dažnų vizitų pas odontologą, o kartu su jais – ir nemalonių skausmų. Tinkamai rūpindamiesi higiena galite užkirsti kelią daugeliui susirgimų ir turėti gražius bei sveikus dantis. Šiame straipsnyje rasite daug naudingų patarimų, kuriuos įgyvendinę kasdieninėje praktikoje pasieksite dar geresnius burnos ertmės priežiūros rezultatus.

Kruopštus dantų valymas bei priežiūra

Turbūt net nereikia sakyti, jog dantis svarbu valyti du kartus per dieną – ryte ir vakare. Ryte geriausia dantis valyti iškart atsikėlus, o ne po pusryčių, kadangi šitaip pašalinamas per naktį susikaupusių bakterijų sluoksnis ir nemalonus kvapas. Po pusryčių rekomenduojama praskalauti dantis vandeniu.

Dantų siūlas yra naudingas po kiekvieno valgio, ne tik prieš miegą. Pavalgius visuomet rekomenduoja prasiskalauti burną vandeniu tam, kad neliktų maisto likučių.

Ne ką mažiau svarbu naudoti specialius tarpdančių krapštukus, geriausia ne medinius, o plastikinius, kadangi nebus pažeistas emalis. Tarpdančių krapštukai pašalina apnašas iš apatinės tarpdančių dalies palei dantenas, išvalyti tas vietas yra labai svarbu, kadangi ten kaupiasi didelė dalis apnašų.

Apsilankę profesionalios burnos ertmės higienos procedūroje odontologijos klinikoje gausite dar daugiau informacijos, specialistas pašalins visus susikaupusius nešvarumus. Apsilankyti burnos higienai vertėtų bent du kartus per metus.

Daugiau apie profesionalią burnos higieną bei kitas teikiamas odontologijos paslaugas rasite: http://www.dentalpro.lt/ 

 

Užs. nr. 1136.

Dalintis naujiena

Sponsored Video