VšĮ Rokiškio PASPC poliklinikoje jau galima atlikti mokamą tyrimą dėl COVID-19 infekcijos (3)

Publikuota: 2020-10-30 Kategorija: Sveikata
VšĮ Rokiškio PASPC poliklinikoje jau galima atlikti mokamą tyrimą dėl COVID-19 infekcijos
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio poliklinika

VšĮ Rokiškio PASPC poliklinikoje jau galite atlikti mokamą tyrimą dėl COVID-19 infekcijos (tepinėlis iš nosiaryklės PGR metodu).
 
Tyrimas paimamas mobiliame įstaigos punkte, atliekamas specializuotoje laboratorijoje. Tyrimo atsakymas pateikiamas per 24-48 val.
 
Tyrimo kaina – 52,81 Eur. Dėl tyrimo atlikimo (laiko, apmokėjimo tvarkos) susisiekite su koordinatore Jolita tel.: 8 698 19002
 
Planuodami atlikti mokamą tyrimą, įsitikinkite ar Jums nepriklauso nemokamas tyrimas. Nemokamai tyrimas atliekamas šiais atvejais:
 
• Jaučiant bent vieną COVID 19 infekcijai būdingą simptomą ar asmenims, kuriuos, atlikus COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) židinio epidemiologinę diagnostiką, tirti nurodė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos specialistai (registruotis per Karštąją liniją tel. 1808).
 
• Guldomiems į stacionarus (dienos stacionarus), medicininės reabilitacijos paslaugas teikiančias įstaigas, socialinės globos įstaigas (derinti su siunčiančiu gydytoju dėl tyrimo atlikimo).
 
• Kitais atvejais (keliavus užsienyje ar užsieniečiui ir kt.) informaciją galite rasti internetinėje svetainėje, adresu: https://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/visuomenei
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video