Universalios dantų priežiūros priemonės burnos irigatoriai (1)

Publikuota: 2020-02-17 Kategorija: Sveikata
Universalios dantų priežiūros priemonės burnos irigatoriai
Asociatyvi nuotr.

Ko gero dar nebuvo sukurta efektyvesnė ir lengviau naudojama priemonė burnos ertmės priežiūrai nei burnos irigatorius. Naudojantis irigatoriais, visos apnašos, dantų akmenys ir bakterijos pašalinamos kur kas efektyviau, nei tai galėtų padaryti įprastos dantų priežiūros priemonės. Irigatorius ne tik lengvai prieina sunkiausiai pasiekiamas burnos ertmės vietas, bet ir padeda išvengti daugelio dantų susirgimų. Skaitykite toliau ir sužinokite apie šio prietaiso teikiamą naudą burnos ertmės sveikatai.

Kruopščia burnos ertmės priežiūra – verta pasirūpinti

Ne paslaptis, jog nuo burnos ertmės priežiūros priklauso viskas. Esant netinkamai burnos ertmės priežiūrai, atsiranda įvairūs dantų susirgimai, tuomet dejuodami turime eiti pas odontologą ir mokėti pinigus. Tačiau visų šių bėdų galima laisvai išvengti pasirūpinus kruopščia burnos ertmės priežiūra. Būtent irigatorius yra tas prietaisas, kuris padės tai padaryti lengviausiai, greičiausiai, patogiausiai.

Burnos irigatorius yra efektyvi priemonė, daugeliui vartotojų padedanti įveikti kamuojančią parodontozės problemą. Moksliškai yra įrodyta, kad šis pulsuojančios vandens srovės principu veikiantis prietaisas išvalo susikaupusius dantų akmenis ir apnašas kur kas kruopščiau, nei kitos burnos ertmės valymo priemonės. Kaip papildoma priemonė turintiems problemų su dantų akmenimis ir kitais susirgimais, šis prietaisas gali padėti labai daug.

Burnos irigatoriai puikiai tinka kovai su kraujuojančiomis dantenomis, parodontoze ir kitomis ligomis. Tai nepamainoma priemonė netgi dantų balinimui!

Daugiau informacijos apie burnos irigatorius rasite: https://waterpik.lt/

 

Užs. 0949.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą