Socialiniai darbuotojai testuojami noriai ir sklandžiai (7)

Publikuota: 2020-04-28 Kategorija: Sveikata
Socialiniai darbuotojai testuojami noriai ir sklandžiai
„Rokiškio Sirena“ nuotr. / Rajono savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjas Vitalis Giedrikas.

Jau antrą savaitę dėl korona viruso testuojami rajono medikai bei socialiniai darbuotojai. Pasak rajono savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjo Vitalio Giedriko, vien praėjusią savaitę per savivaldybės tikrinimus buvo išsiųsta per pusę tūkstančio testų, o dar kai kurios medicinos įstaigos tikrina ir pačios. Šią ir kitą savaitę taip pat vyks intensyvus testavimas.

Paklaustas, kaip tiriamieji vertina galimybę pasitikrinti dėl korona viruso, pašnekovas sakė, jog atsisakymų tirtis nebuvo. Atvirkščiai, ir medikai, ir socialiniai darbuotojai labai noriai laukė tokios galimybės. „Žmonės nenori gyventi nežinioje. O čia pasitikrinai – ir viskas. Belieka tik sulaukti rezultatų“, – sakė V. Giedrikas.

Ir jų laukti pastaruoju metu tenka trumpiau, nei anksčiau. „Anksčiau rezultatai ateidavo po keturių-penkių dienų, dabar sulaukiame jų jau po poros dienų“, – kalbėjo V. Giedrikas. Beje, kai kurie žmonėms tyrimai jau kartojami. 

Džiugina ir rezultatai: be praėjusią savaitę nustatytų trijų užsikrėtimo korona virusu, naujų atvejų kol kas nenustatyta. O ir infekuoti asmenys neserga, neturi jokių šiai ligai būdingų simptomų. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą