„Rokiškio sūryje“ – trys covid-19 atvejai, viso rajone – trylika sergančiųjų (17)

Publikuota: 2020-11-05 Kategorija: Sveikata
„Rokiškio sūryje“ – trys covid-19 atvejai, viso rajone – trylika sergančiųjų
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / „Rokiškio sūryje“ užfiksuoti trys covid-19 atvejai.

AB „Rokiškio sūris“ buvo užfiksuoti trys covid-19 atvejai. Tą „Rokiškio Sirenai“ patvirtino rajono Ekstremalių situacijų komisijos vadovas Andrius Burnickas. Pašnekovo teigimu, viso rajone dabar yra 13 sergančiųjų. Visi jie gydomi namuose.

„Protrūkiu tą pavadinti būtų sunku, – apie susirgimus „Rokškio sūryje“ kalbėjo A. Burnickas, – Nors jei įmonėje ar organizacijoje yra daugiau nei du atvejai, tai laikoma protrūkiu“. Pasak pašnekovo, kol kas rajono situacija bendrame šalies kontekste yra nebloga. Rajono ligoninė, yra pasirengusi priimti ligonius, jei to prireiks. Saviizoliacijai skirtose patalpose Salų dvare kol kas nėra gyventojų.

Rajono įstaigos dirba normaliu ritmu. Rajono savivaldybėje taikomas mišrus darbo organizavimo būdas: dalis darbuotojų dirba įprastai, darbo vietose, dalis – nuotoliniu būdu. 

Įsigaliojus karantino sugriežtinimams, bus atšaukti visi masiniai renginiai. Muziejus nebepriims lankytojų.  Juozo Keliuočio viešoji biblioteka, pasak pašnekovo, atšaukė renginius, tačiau darbuotojai ir toliau eis į darbą.

Sudėtingesnė Kultūros centro situacija: ten negalimi ne tik renginiai, bet ir repeticijos. „Todėl reiks spręsti dėl centro veiklos“, – neslėpė A. Burnickas. 

Jis mano, kad trimis savaitėmis karantinas neapsiribos, todėl teks, ko gero, apsieiti ir be kalėdinių šventinių renginių. „Bent vienas karantino privalumas – nebeliks varžytuvių dėl gražiausios, puošniausios eglutės titulo“, – pajuokavo A. Burnickas. O va štai Juodupei – mažajai Lietuvos kultūros sostinei šie metai buvo ištisas košmaras.

 

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video