Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas paskiepytas „Astra Zeneca“ vakcina (8)

Publikuota: 2021-03-30 Kategorija: Sveikata
Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas paskiepytas „Astra Zeneca“ vakcina
Asmeninio archyvo nuotr. / Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas paskiepytas „Astra Zeneca“ vakcina

Pirmadienį, savo Facebook profilyje, Rokiškio rajono savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas pranešė, jog pasiskiepijo „Astra Zeneca“ vakcina nuo covid-19 ir pasidalino šia žinute:
 
„Skiepijimasis – toli gražu ne viešieji ryšiai, o moralinė atsakomybė.
 
Šiandien visi jau supratome, kad tiesiog laukti, kada virusas ims ir išnyks, beprasmiška ir neverta. Ne tik reikia, bet ir BŪTINA kuo skubiau imtis veiksmingų priemonių, nes ribojimai, kaip matome, kuo toliau, tuo mažiau veikia.
 
Viena iš jų – skiepijimasis. Belaukiant paskirto vizito, galvoje sukosi mintys – kiek mes sakome, o kiek mes esame pilietiški, atsakingi ne tik prieš save, bet ir prieš kitus, kiek norime ir kovojame su užklupusiu nematomu priešu?
 
Dabar pats laikas parodyti, kokiomis vertybėmis gyvename, jog branginame kiekvieno žmogaus sveikatą, jog mums rūpi, kas nutiks mūsų artimui, kolegai, kaimynui.
 
Meru tapau išrinktas ŽMONIŲ, todėl jaučiu didžiulę atsakomybę prieš JUS VISUS rodydamas pavyzdį.
 
Ypač šiuo metu, kai informacinių technologijų, socialinių tinklų amžiuje sklando begalė netikros, supriešinančios informacijos. Tiksliau – dezinformacijos.
 
Tikiu, kad kiekvienas trokštame aplankyti tėvus, senelius. Pasiilgome gyvų pokalbių ir susitikimų. Tačiau nieko nedarydami, vadovaudamiesi konspiracijos teorijomis, aplenkdami mokslininkų raginimus, mes šiuos dalykus nutoliname. Ir dėl to nešame atsakomybę.
 
Todėl pasiskiepijęs „Astra Zeneca“ vakcina išreiškiu tvirtą pasitikėjimą mokslu, o ne žodžiais ir komentarais. Tik priėmę vieningus sprendimus, atsikratę nepagrįstų baimių, galėsime gyventi be suvaržymų!
 
Tačiau tai priklauso nuo kiekvieno iš mūsų. Tikiu, kad galime ir įveiksime!“
 
 
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video