Rokiškio Psichiatrijos ligoninėje yra trys covid -19 atvejai (1)

Publikuota: 2020-10-14 Kategorija: Sveikata
Rokiškio Psichiatrijos ligoninėje yra trys covid -19 atvejai
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Rokiškio psichiatrijos ligoninė.

Rokiškio Psichiatrijos ligoninėje antradienį nustatytas trečias covid-19 užsikrėtęs asmuo. Visi trys – ligoninės darbuotojai. Apie dar vieną rajono gyventoją, užsikrėtusį šia liga, žinios pasiekė šiandien, spalio 14-ąją.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Rokiškio skyriaus vadovo Pavliaus Gaigalo teigimu, antradienį, spalio 13 d., nustatytas trečiasis covid-19 atvejis šioje ligoninėje. Pasak pašnekovo, atvejis išaiškintas reguliarių testų dėka: ligoninėje darbuotojai tiriami kas dvi savaites, ir atėjus atsakymams, paaiškėjo, kad yra ir trečiasis infekuotasis. Su šiais darbuotojais dar susiję keli asmenys, viso – 12 asmenų, įskaitant ir infekuotuosius. Kol kas, pasak pašnekovo, viso rajone covid-19 nustatytas 5 asmenims.

Rajone šiandien, spalio 14-ąją, nustatytas dar vienas covid-19 atvejis: jaunam vyrui.

Nuslopo ankstesni židiniai Juodupėje ir Kamajuose. Kaip teigė P. Gaigalas, iš pradžių rajonas atsidūrė aukšto sergamumo rajonų gretose. „Reikia padėkoti rajono gyventojams, kurie elgėsi labai atsakingai. Taip pat ir rajono valdžiai, kuri ėmėsi kad ir nepopuliarių, bet gerų sprendimų atsisakyti dalies renginių ir renginėlių“, – esmines priežastis, leidusias šiai dienai suvaldyti sergamumą, paminėjo P. Gaigalas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video