Rajono ligoninėje gydomi ir kitų rajonų covid-19 pacientai (12)

Publikuota: 2020-11-19 Kategorija: Sveikata
Rajono ligoninėje gydomi ir kitų rajonų covid-19 pacientai
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Rajono ligoninė.

Lapkričio 19-osios ryto duomenimis, rajone buvo 12 naujų covid-19 atvejų, viso šia liga sirgo 69 rajono gyventojai. Tokią statistiką „Rokiškio Sirenai“ pateikė rajono savivaldybės administracijos direktorius, Ekstremalių situacijų komisijos vadovas Andrius Burnickas.

Panikos nėra
„Rokiškio Sireną“ pasiekė žinios, kad rajono ligoninėje jau gydomi covid-19 susirgę žmonės. Ar tai tiesa? Pasak A. Burnicko, jo turimomis žiniomis, rajono ligoninėje gydomi trys nesunkiai sergantys rajono gyventojai, taip pat trys asmenys iš aplinkinių rajonų: du biržiečiai ir anykštėnas.
Gandai sklinda taip pat ir apie tai, kad, esą, masiškai serga rajono medikai. A. Burnickas tokius gandus neigia. „Įvairiose įstaigose yra pavienių susirgimų. Nė vienoje nėra tokios situacijos, kad tektų stabdyti įstaigos ar jos skyriaus darbą.

Saugosi ir patys medikai
Pasak pašnekovo, medikai suvokia savo darbo reikšmę ir svarbą, taip pat puikiai žino, kaip ir kodėl turi saugotis. Todėl daugiausia galimybių jiems užsikrėsti paprastai yra ne gydymo įstaigose, o namuose. Didelę svarbą, pasak A. Burnicko, turi ir nuolatinis medicinos darbuotojų testavimas. Jo dėka operatyviai išaiškinami netgi besimptomiai atvejai.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video