Prostatos vėžio simptomai ir stadijos (0)

Publikuota: 2020-08-06 Kategorija: Sveikata
Prostatos vėžio simptomai ir stadijos
diagnolita.lt nuotr. /

Prostatos vėžio simptomus svarbu žinoti norint atlikti diagnozę. Nors ir tiksli diagnozė yra ganėtinai apsunkinta dėl pirminėse stadijose ryškiai nepasireiškiančių simptomų, neinvazinis molekulinis testas gali padėti tiksliai nustatyti prostatos vėžį. Svarbiausia kreiptis laiku, nepraleisti progos ir labiau pasirūpinti savo sveikata, ypač tada, kuomet jaučiate, jog ji gali būti pavojuje. Skaitykite šį straipsnį ir sužinokite, kada verta kreiptis dėl prostatos vėžio tyrimų.

Ligos diagnozavimas

Prostatos vėžys yra tiesiogiai susijęs su šlapimo sistema ir dažniausiai pasireiškia dažnu ir skausmingu šlapinimusi, šlapime gali būti aptikta kraujo. Vėliau, ligai išplitus, skausmai persikelia į kitas kūno dalis, pradeda skaudėti klubus, dubens sritį, nugarą. Pirminėse stadijose galima net nepastebėti jokių simptomų, tačiau vėliau jie darosi tik aiškesni. 

Tiek pastebėjus pirminius simptomus, tiek kažką įtariant svarbu nedelsti ir kuo skubiau kreiptis į specialistus. Deja, dažniausiai vyrai nelinkę kreiptis į gydytojus, nesureikšmina problemų ir galvoja, kad viskas turėtų praeiti savaime. Laiku diagnozuotas prostatos vėžys padės išvengti ilgo ir sudėtingo gydymo, nustačius prostatos vėžį galima imtis efektyvaus ir esamai situacijai tinkamo gydymo.

Neinvazinis prostatos vėžio tyrimas patikimai nustatys vėžinius susirgimus visose stadijose. Kreipkitės į specialistus, kurie naudodami inovatyvias medicinos technologijas padės laiku diagnozuoti prostatos vėžį.

Daugiau apie neinvazinius prostatos vėžio diagnostikos metodus ir teikiamas paslaugas rasite: https://www.diagnolita.lt/

 

Užs. 1082.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video