Pasirūpinkite tinkama burnos ertmės priežiūra (0)

Publikuota: 2019-11-12 Kategorija: Sveikata
Pasirūpinkite tinkama burnos ertmės priežiūra
Dantų pasta

Tinkamai atliekama, rūpestinga ir kruopšti burnos priežiūra padės išsaugoti dantų sveikatą ir gražią šypseną, rečiau lankysitės pas odontologą, o tai reiškia, kad išvengsite rūpesčių bei papildomų išlaidų. Sužinokite patikimiausius burnos ertmės priežiūros metodus, kuriuos rekomenduoja patyrę odontologai, pritaikykite juos savo kasdienėje praktikoje ir pasiekite pačių geriausių rezultatų.

 

Keletas lengvų žingsnių

Atlikti tinkamą burnos priežiūrą nėra taip sudėtinga, kaip daugeliui atrodo ir reikalauja visiškai nedaug laiko. Štai keletas žingsnių, nuo kurių reiktų pradėti per kiekvieną dantų valymą:

  1. Naudokite dantų siūlą – geriausia naudoti dantų siūlą ne po dantų valymo, kaip daro daugelis, o prieš valantis dantis. Pašalinus maisto likučius iš tarpdančių, šepetėlis pasieks sunkiausiai prieinamas vietas.
  2. Valykite dantis kruopščiai – lengvais braukiamaisiais judesiais trinkite dantų paviršių tiek iš išorinės, tiek iš vidinės burnos ertmės pusės. Venkite greitų sukamųjų judesių, kurie gali sugadinti emalį. Nepamirškite kruopščiai nušveisti liežuvio, kadangi ant jo kaupiasi didžioji dalis visų apnašų.
  3. Naudokite specialius dantų krapštukus – po kiekvieno valymo svarbu naudoti specialius krapštukus tarpdančiams valyti. Pageidautina, kad jie būtų plastikiniai. Dantų krapštukas įbedamas į kiekvieno tarpdančio skylutę, pašalinant tas apnašas, kurių neįmanoma pasiekti dantų šepetėliu ar siūlu.
  4. Skalaukite dantis – pabaigai reikalingas burnos skalavimo skystis, padedantis pilnai pašalinti visas bakterijas ir išlaikantis gaivų burnos kvapą dar ilgesnį laiką.

 

Esant poreikiui, apsilankykite pas odontologą profesionaliai burnos higienai. Patyręs specialistas atliks procedūras, o tuomet galėsite lengviau imtis priežiūros patys.

Daugiau informacijos apie rekomenduojamą dantų priežiūrą bei teikiamas paslaugas sužinosite: https://centrodenticija.lt/

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą