Moterų priešas – celiulitas. Kaip su juo kovoti? (0)

Publikuota: 2020-06-30 Kategorija: Sveikata
Moterų priešas – celiulitas. Kaip su juo kovoti?
Asociatyvi nuotr.

Celiulitas vargina net 90 proc. moterų. Vasaros sezonu, ši problema tampa tikru galvos skausmu. Juk norisi puoštis suknelėmis, demonstruoti naujas bikinio kolekcijas, tačiau baisu parodyti apelsino žievelę ant kojų! Tad kaip kovoti su celiulitu?

Kodėl atsiranda celiulitas?

Celiulitą gali sukelti daugybė veiksnių: paveldimumas, nesveika mityba, mažas fizinis aktyvumas, sėdimas darbas, mikrocirkuliacijos sutrikimai, jungiamojo audinio silpnumas ir t. t. Vis lyg vienas gydytojai, sutinka, kad efektyviausias būdas kovoti su šiuo siaubu – sportas ir sveika mityba. Tačiau, juk ne kiekviena iš mūsų turi tiek valios, kardinaliai keisti gyvenimo būdą. Todėl į pagalbą ateina masažai bei įvairios anticeliulitinės procedūros.

Į kovą su celiulitu

Be prieš tai minėtų dviejų itin veiksmingų metodų, taip pat padėti gali masažai bei specialūs treniruokliai, Velashape ir Roll Shaper. Masažo namai (Vilnius) siūlo anticeliulitinį masažą atliekamą rankomis. Kartais klientai galvoja, kad masažai aparatu yra efektyvesni nei atliekami rankomis, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Abu yra vienodai efektyvūs, tačiau turi skirtingas paskirtis. Rankomis daromas masažas, ne tik šalina celiulitą, bet ir atpalaiduoda, relaksuoja. Tuo tarpu – aparatu, tik šalina apelsino žievelę, išjudina riebalinį sluoksnį. Masažo namai įsikūrę adresu Vilniaus g. 10. Masažo namų atsiliepimai – 5/5 žvaigždutės, tad tikrai nepasigailėsite išmėginę.

Neįtikėtina tai, kad prieš tai minėtas Roll Shaper treniruoklis yra puiki profilaktinė priemonė nuo sinusito, šienligės, odos ligų, ausų, gerklės ir kitų uždegimų. Taip pat šį aparatą gali išbandyti ne tik moterys, bet ir vyrai.

Velashape veikia 3 mechanizmų pagrindu: radiobangomis, infraraudonaisiais spinduliais ir vakuuminiu masažu. Pirmasis veikia poodinį riebalinį sluoksnį, antrasis veikia jungiamąjį audinį, o masažas – gerina mikrocirkuliaciją ir limfotaką.

Daugelis klientų po šių minėtų procedūrų, rezultatą pastebi po maždaug 6 kartų. Oda tampa lygesnė, stangresnė, sumažėja apimtys. Rezultatų išsilaikymo trukmė priklauso nuo žmogaus organizmo. Kartais gali išsilaikyti 2-3 mėn, o kartais ir pusę metų.

 

Užs. 1060.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video