Lazerinė dermatologija – sveika ir skaisti oda, kuria džiaugsitės kasdien (0)

Publikuota: 2020-09-04 Kategorija: Sveikata
Lazerinė dermatologija – sveika ir skaisti oda, kuria džiaugsitės kasdien
Lazerinė dermatologija

Įvairūs apgamai, karpos, spuogai, po operacijų ar patirtų traumų likę randai, tikrai nėra tos puošmenos, kurios džiugina kas dieną žvelgiant į savo atvaizdą veidrodyje. Visiems šiems nepageidaujamiems reiškiniams gydyti pasitelkiami įvairiausi būdai – kremai, tepalai ar net liaudies medicinos priemonės. Kartais visa tai padeda, tačiau dažniausiu atveju gautas efektas būna trumpalaikis ar net dar blogiau – kenksmingas. 

Tačiau yra efektyvus, saugus ir neskausmingas būdas pašalinti karpas, apgamus, spuogus bei nepageidaujamus plaukus. Tai visame pasaulyje populiarumo pagreitį įgaunanti lazerinė dermatologija. Tereikia kreiptis į „Sapiegos kliniką“ ir čia dirbantys specialistai padės j ums susigrąžinti sveiką, gražią ir švytinčią odą. 

Apgamų šalinimas lazeriu 

Apgamai – tai odoje esantys pigmentiniai dariniai, kurie žmogui gali sukelti didelių nepageidaujamų estetinių problemų. Džiugi žinia ta, kad dauguma šių darinių yra gerybiniai ir jų pašalinimas nesukelia jokių problemų, o su naujųjų technologijų vokišku ASCLEPION MCL 31 Dermablate lazeriu apgamų šalinimas tampa visiškai paprasta bei greita procedūra, kuri stebina puikiais rezultatais. 

Lazeriu šalinant apgamus gaunami stulbinantys rezultatai, nes 95 proc. atvejų po gydymo nelieka jokių žymių bei randų, o likusiais 5 proc. atvejų išlieka praktiškai nežymūs pokyčiai. Apgamų šalinimo lazeriu procedūra trunka labai trumpai, todėl dažnais atvejais netgi nėra poreikio skirti nuskausminamųjų medikamentų. Kitaip nei tradiciniai apgamų šalinimo metodai, po kurių žaizdas tenka sutvirtinti siūlėmis, jas dažnai perrišti, kas lemia ir ilgesnį sveikimo periodą, lazerinė procedūra padeda išvengti visų šių problemų. „Sapiegos klinikoje“ apgamų šalinimui vokiškos Erbium YAG technologijos MCL 31 Dermablate lazeriu naudojamas tik pleistras ir antibakterinis tepalas. 

Karpų šalinimas

Karpos – tai vienas iš labiausiai paplitusių odos susirgimų, kuris negydomas gali varginti ilgą laiką ir sukelti nepageidaujamų estetinių problemų. „Sapiegos klinikoje“ karpas šalinant lazeriu, spindulys fokusuojamas tiksliai į gydomą sritį, o tai sukelia ląstelėse esančio vandens absorbciją. Absorbuota energija sukelia tolimesnį ląstelių taikinių garinimą. Lazerio spinduliams slenkant per odą, vidutiniškai pašalinama nuo 30 iki 50 mikronų audinio tuo pat metu. Neįtikėtina kontrolė lemia precizišką gydytojo rankų tikslumą šalinant odoje esančius pakitimus. Kitaip tariant, gausite greitą, neskausmingą ir efektyvų rezultatą. 

Plaukų šalinimas lazeriu 

Padės jums džiaugtis lygia, švelnia ir sveika oda. Po šios procedūros pamiršite įaugusius plaukelius bei kitų epiliacijos būdų keliamą diskomfortą ar net skausmą. Plaukų šalinimas “Sapiegos klinikoje” atliekamas aleksandrito lazeriais GentleLase Pro ir GentleMax Pro, kuriuose integruota moderni dinaminė šaldymo sistema (DCD). Prieš kiekvieną lazerio impulsą oda padengiama vėsinančia freono dulksna – užtikrinant, kad procedūra būtų ne tik efektyvi, bet ir neskausminga. 

Pavydėtinai lygi, švelni ir skaisti oda – štai rezultatas, kurį suteikia lazerinės dermatologijos procedūros. Todėl nedvejodami kreipkitės į „Sapiegos klinikos“ specialistus ir metę šalin visus tepalus, vaistus ar liaudiškus nuovirus džiaukitės greitais ir saugiais rezultatais.

 

Užs. nr. 1113.

Dalintis naujiena

Sponsored Video