Kamajuose saviizoliuojasi, įtariama, korona virusu infekuotas asmuo (12)

Publikuota: 2020-07-30 Kategorija: Sveikata
Kamajuose saviizoliuojasi, įtariama, korona virusu infekuotas asmuo
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos vadovas Andrius Burnickas sakė, jog Kamajuose saviizoliavęsis asmuo galimai atvyko iš Rusijos.

Liepos 30-osios rytą rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos vadovas Andrius Burnickas gavo Nacionalinio sveikatos centro pranešimą, kad mūsų rajone, Kamajuose saviizoliuojasi galimai korona virusu infekuotas asmuo.

A. Burnickas „Rokiškio Sirenai“ komentavo, kad kol kas žinių apie minėtąjį asmenį yra nedaug. Pašnekovas susiekė su Nacionaliniu sveikatos centru. „Norėjome žinoti, ar tas asmuo tik deklaravęs gyvenamąją vietą mūsų rajone, ar yra nuolatinis gyventojas. Mums pranešė tik tiek, kad jis saviizoliuojasi Kamajuose“, – sakė A. Burnickas. Daugiau duomenų nei apie patį asmenį, nei jo darbovietę rajono savivaldybė kol kas neturi.

Pasak pašnekovo, išsiaiškinta, kad minėtasis asmuo yra, preliminariais duomenimis, grįžęs iš Rusijos. Iš jos grįžusiems asmenims ir taip būtina saviizoliacija, tad akivaizdu, kad jei jis iš tiesų infekuotas, tai viruso išplitimo pavojus nėra didelis. „Iš to, ką žinome, panašu, kad tai galimai bus besimptomis atvejis. Jei, žinoma, antrojo tyrimo rezultatai bus teigiami“, – sakė A. Burnickas.

Ar šis asmuo iš tikrųjų serga, paaiškės neužilgo: liepos 31-ąją jam bus atliekamas pakartotinis korona viruso testas. „Rokiškio Sirena“ primena, kad nuo epidemijos pradžios tai penktasis atvejis rajone, kai pirmasis tyrimas rodo, jog asmuo infekuotas. Ankstesni keturi įtarimai po pakartotinio tyrimo nepasitvirtino.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą