Džiugi žinia: covid-19 atvejų rajone mažėja, daugėja pasveikusiųjų, nyksta ir židiniai (5)

Publikuota: 2021-01-11 Kategorija: Sveikata
Džiugi žinia: covid-19 atvejų rajone mažėja, daugėja pasveikusiųjų, nyksta ir židiniai
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Viena džiugesnių žinių – rajono ligoninė jau nebelaikoma covid-19 židiniu.

Rokiškio rajono situacija, kaip rodo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenys, po truputį gerėja: per pastarąsias dvi dienas užregistruoti 23 nauji covid-19 atvejai. Viso nuo epidemijos pradžios covid-19 susirgo 1233 rajono gyventojai.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Rokiškio skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai vykdanti skyriaus vedėjo funkcijas, Daivutė Bulovienė pasidžiaugė ir kitais gerais rodikliais. Pirmiausia, ženkliai didėja pasveikusiųjų rajono gyventojų skaičius: nuo epidemijos pradžios tokių jau yra 660 ir tai beveik 140 daugiau, nei dabar sergančiųjų. Tokių yra 521.
Mažėja ir židinių. Infekcijos židiniu nebelaikoma Rokiškio rajono ligoninė. Apskritai, židinių gerokai sumažėjo: jais yra Rokiškio psichiatrijos ligoninė, Skemų socialinės globos namai, AB „Rokiškio sūris“ ir „Maxima“ prekybos centras, esantis Respublikos g. 111 B.
Pasak pašnekovės, gausu šeiminių židinių.
Deja, negalima pasidžiaugti tuo, kad mažėja mirčių. Nuo covid-19 nuo epidemijos pradžios jau mirė 28 rajono gyventojai, o nuo kitų ligų, bet buvo užsikrėtę ir covid-19, mirė 24 rajono gyventojai.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video