Depresija: klastingos ligos išvengti padės ir maisto produktai (0)

Publikuota: 2021-04-20 Kategorija: Sveikata
Depresija: klastingos ligos išvengti padės ir maisto produktai
Asociatyvi nuotr.

Depresija yra įvardijama kaip viena klastingiausių ligų. Belieka tik pridurti, kad kiekvienais metais ja suserga dešimtys tūkstančių žmonių. Tačiau ne viskas taip blogai – įvardijamo ir dešimtys priemonių, padedančių sumažinti šios ligos tikimybę. Tarp jų – ir mums visiems labai gerai žinomi maisto produktai. Taigi, pats metas sužinoti, kokius maisto produktus reikėtų įtraukti į kasdienį racioną, kad depresija jus tiesiog aplenktų. 

Maisto produktai, kuriuose gausu folio rūgšties

Folio rūgštis reikalinga mūsų organizmui dėl įvairių priežasčių, tačiau bene viena svarbiausių yra ta, kad tie žmonės, kurie pakankamai gauna šios svarbios medžiagos, kur kas rečiau suserga įvardinta liga. Belieka tik pridurti, kad nors šio itin svarbaus elemento galime gauti ir tiesiog vartodami tam tikrus maisto papildus, kur kas geresnis sprendimas yra jo turintys maisto produktai. Gera žinia ta, kad maisto produktų, turtingų folio rūgštimi, tikrai yra ne vienas, tad rasite bent, kuriuos mielai įtrauksite ir į kasdienį savo valgiaraštį. Taigi, pats metas įsiminti, kad mums visiems taip reikalingos folio rūgšties yra špinatuose, avokaduose, brokoliuose, kiaušiniuose.

Maisto produktai, turintys vitamino D

Jei žmogui ilgą laiką trūksta vitamino D, tai tikimybė susirgti šia liga, taip pat gerokai padidėja. Tačiau ne viskas taip niūru – nepamirškite, kad vitamino D galima rasti avižose bei kviečiuose, tad iš jų virtos košės yra idealus pasirinkimas pusryčiams. 

Maisto produktai, turintys daug Omega 3 riebiųjų rūgščių

Tačiau ne tik įvardintos medžiagos mums yra reikalingos – ne ką mažesnė yra ir Omega 3 riebiųjų rūgščių svarba – pakankamai jų gaunantieji, taip pat rečiau suserga čia liga. Tad belieka tik prisiminti, kad daugiausiai jų galime rasti lašišoje, sardinėse, skumbrėje, tune. 

 

Užs. nr. 1298.

Dalintis naujiena

Sponsored Video