Covid-19 situacija rajone: plieskiasi nauji židiniai (6)

Publikuota: 2021-01-29 Kategorija: Sveikata
Covid-19 situacija rajone: plieskiasi nauji židiniai
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Auga sergančiųjų covid-19 skaičius rajone.

Sausio 29-osios rytą buvo gauti duomenys apie 24 naujus covid-19 atvejus rajone. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Rokiškio skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai vykdanti skyriaus vedėjo funkcijas, Daivutė Bulovienė komentavo, kad daugėja ligos židinių: protrūkis Rokiškio mašinų gamykloje, yra keli kiti nauji židiniai.

Viso rajone nuo epidemijos pradžios covid-19 susirgo 1492 asmenys. Gydomi 209, pasveiko 1210. Per parą du rajono gyventojai, sirgę covid-19 mirė, o nuo epidemijos pradžios viso nuo šios ligos mirė jau 43 asmenys. Nuo kitų ligų, nors sirgo ir covid-19, nuo epidemijos pradžios mirė 28 asmenys.

Pasak D. Bulovienės, pavyko suvaldyti covid-19 židinį Skemų socialinės globos namuose: ten laikomasi itin griežto karantino ir jo dėka infekcija iš korpuso neišplito kitur. Nors, kaip sakė pašnekovė, kai kurie to korpuso gyventojai akivaizdžiai nepatenkinti tokiais ribojimais, bet būtent jie, kartu su kitomis priemonėmis, leidžia valdyti situaciją.

Naujas židinys – Rokiškio mašinų gamykla. Kol kas, pasak pašnekovės, kalbama apie tai, kad ten galėtų būti iki 10 atvejų (ne visi įtariami susirgę žmonės gavo patvirtinimą, kad serga). 

Tarp židinių ir prekybos centras „Senukai“, ten serga du asmenys. Taip pat ir „Rėkyvos“ durpyne fiksuoti keli atvejai. Nemažai covid-19 židinių yra šeiminiai.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video