Covid-19 sergančių rajone daugėja (9)

Publikuota: 2021-02-01 Kategorija: Sveikata
Covid-19 sergančių rajone daugėja
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Greitosios pagalbos automobilis.

Savaitgalį rajone užfiksuota nemažai covid-19 atvejų – net 48. Viso nuo epidemijos pradžios užsikrėtė 1540 rajono gyventojų. Šią statistiką pateikė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Rokiškio skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai vykdanti skyriaus vedėjo funkcijas, Daivutė Bulovienė.

Nuo šios ligos jau pasveiko 1224 rajono gyventojai, auga gydomų skaičius – pirmadienio rytą jų buvo 242. Per savaitgalį covid-19 nusinešė vieno žmogaus gyvybę, viso jų nuo epidemijos pradžios mūsų rajone mirė 44. Nuo kitų ligų mirusių (bet sirgusių ir covid-19) skaičius nepakito – 28.

Naujas židinys – Rokiškio mašinų gamykla. Kol kas, pasak pašnekovės, ten nustatyta jau 21 susirgimas.
Tarp židinių ir prekybos centras „Senukai“, ten serga du asmenys. Taip pat ir „Rėkyvos“ durpyne fiksuoti keli atvejai, į židinių sąrašą pateko ir „Duguva“. Nemažai covid-19 židinių yra šeiminiai.
D. Bulovienė priminė pareigą susirgusiems darbuotojams apie ligą pranešti darbdaviams. Savo ruoštu darbdaviai privalo nedelsdami raštu informuoti apie susirgusiuosius ir su jais kontaktavusius asmenis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Rokiškio skyriui. To reikia ne dėl biurokratizmo: pasak D. Bulovienės, pranešimai reikalingi, kad kontaktavę asmenys galėtų saviizoliuotis ir gauti nedarbingumo pažymėjimus.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video