Burnos irigatorius Waterpulse – ekonomiškas ir sveikatai naudingas sprendimas (0)

Publikuota: 2021-09-22 Kategorija: Sveikata
Burnos irigatorius Waterpulse – ekonomiškas ir sveikatai naudingas sprendimas
Asociatyvi nuotr.

Gražūs ir sveiki dantys užtikrina ne tik gerą savijautą, bet ir bendrą sveikatą, todėl be galo svarbu atsakingai rūpintis burnos higiena. Dantų pasta ar siūlas valyti tarpdančiams jau seniai nėra vienintelės priemonės pasirūpinti dantimis. Technologijos nestovi vietoje ir  atėjo metas pasirūpinti  burnos irigatoriais, kuriuos jau atranda ir noriai naudoja ir mūsų tautiečiai.

Kaip nepasiklysti gausioje šiuolaikinių įrenginių pasiūloje?  Mūsų rinkoje šiandien galima rasti jau nemažai įvairiausių irigatorių, kurie skiriasi savo savybėmis, prekės ženklo vardu ir, be abejonės, kaina. Labai dažnai, kai apie burnos higieną kalba specialistai, tenka išgirsti burnos irigatorius Waterpulse. Kad šis dantų priežiūros įrenginys nėra tokia brangi ir daug išlaidų reikalaujanti priemonė, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, galima įsitikinti apsilankius puslapyje https://wesmile.lt/irigatoriai/.

Turėtumėte žinoti, jog egzistuoja dviejų rūšių irigatoriai. Kokį pasirinkti, reiktų pirmiausia įvertinti savo poreikius ir galimybes.

Stacionarus irigatorius

Paprastai stacionarus irigatorius yra brangesnis sprendimas, tačiau turi didelės talpos (dažnai daugiau nei 500 ml) konteinerį, o tai užtikrina ilgą veikimą be būtinybės papildyti įrenginį vandeniu. Vandens talpykla yra įrenginio pagrinde. Prie jo yra prijungta rankenėlė su žarna. Stacionariais irigatoriais patogiau naudotis visai šeimai, jie turi daugiau slėgio nustatymų. 

Belaidis irigatorius 

Belaidžio irigatoriaus neriboja laidai, tačiau tokių įrenginių vandens talpyklos yra žymiai mažesnės. Turint omenyje tai, kad įrenginio viduje yra baterija, belaidžiai irigatoriai yra kiek sunkesni nei stacionarių modelių antgaliai. Svarbiausias belaidžių irigatorių privalumas – mobilumas. Yra tinkami vežtis į keliones. Belaidžių irigatorių vandens talpa siekia iki 200 ml. 

Stacionarūs irigatoriai maitinami iš tinklo. Belaidžiai irigatoriai gali būti dvejopi:  integruotas akumuliatorius arba baterijos. Optimaliu pasirinkimu bus tie įrenginiai, kurie turi tiek tinklo, tiek akumuliatorinį sprendimą.

Turėtumėte žinoti, jog   irigatorius gali veikti naudojant tiek paprastą vandenį, tiek įvairius burnos skalavimo skysčius ir jais naudotis labai paprasta. Tereikia:

  • Priartinti irigatorių prie dantų.
  • Įjungti vandens srovę ir nukreipti ją į tarpdančių sritis.
  • Tokioje padėtyje įrigatorių reikėtų laikyti keletą sekundžių ir vėliau nukreipti į kitas tarpdančių vietas.

Naudinga ir ekonomiška  tai, kad vieną prietaisą gali naudoti net ir gana gausi šeima. Tereikia kiekvieną kartą užsidėti savo asmeninį antgalį.

 

Užs. nr. 1456.

 

Dalintis naujiena

Sponsored Video