Ar įmanoma turėti pritrenkiančią šypseną? (0)

Publikuota: 2021-01-11 Kategorija: Sveikata
Ar įmanoma turėti pritrenkiančią šypseną?
Asociatyvi nuotr.

Pamiršk apie forumukuose skaitytus dantų balinimo triukus su citrina ir banano žievėmis! Grupinis.lt rasi nerealių nuolaidų aukštos kokybės odontologijos paslaugoms – nuo estetinių iki gydymo paslaugų. Ir nebereiks daugiau sukti galvos, ką aplinkiniai pagalvos apie dantų spalvą ar dėl užsispyrusio tarpdančio, pro kurį taip sunkiai pralenda siūlas.

Pala, kodėl taip nedrąsiai šypsaisi?

Mačiau instagrame tą kerinčią šypseną ar tai… fotošopas? Rimtai? Baik tu, gyvenimas per trumpas kad kompleksuotum dėl menkiausių smulkmenų! Juk kiekvieną dieną gali būti tobula savo versija – trykšti energija ir atrodyti taip, kaip visuomet svajojai. Šiandien pat susikurk mažytę šventę ir pasidovanok dantų balinimo procedūrą. Piniginės per daug neprapurtysi, bet akimirksniu pajusi kaip pašviesės ne tik šypsena, bet ir gyvenimas! Kas dar geriau, sutaupysi marias laiko – dantų balinimo procedūros trunka nuo keliolikos minučių iki valandos, o amerikietiškos šypsenos spindesys džiugina ilgą laiką. Paprasta, tiesa?

Jei norisi šio to extra, Grupinis.lt rasi dovanų kuponų dantų papuošimams. Žėrintis akmenukas tikrai patraukliai žiūrėsis nuotraukose.

Bandai kažką nuslėpti?

Net nesistenk. Vien užmetę akį jie pasakys apie po ofiso stalu čežintus saldainių popierėlius, penkių minučių pertraukėles lauke ar mėgstamiausios spalvos vyną. Profesionalią burnos higieną atliekantis personalas yra supratingas – nieks tavęs dėl to nesmerks. Procedūros vyksta taip nepriekaištingai, kad po burnos higienos mažyčių nuodėmių neliks nė kvapo. Kas dar geriau – odontologas parodys kaip prieš veidrodį mosuoti dantų šepetuku tarsi džedajui kardu.

Grupinis.lt sutaupysi ir estetinėms procedūroms, po kurių galėsi drąsiai tituluotis gražiausios šypsenos ambasadoriumi(-e) ar influenceriu(-e)! Jau dabar regiu socialinių tinklų reklamas, kuriose spindi ligi ausų iššiepta šypsena. 

Ir štai ančiukas tapo gulbe! 

Užkietėjusio(-ios) moksliuko(-ės) įvaizdžiui trūksta tik blizgių kabių? Sveikas(-a) atvykęs(-usi) į klubą! Nepanikuok, tai laikina. Nemeluosiu, procedūra gan paini – vizitai vienur, kitur, rentgenai, implantai ir šimtai visokių dalykų. Žinai ką – pasinaudok Grupinis.lt kuponu ir tau nereikės niekuo rūpintis! Gydymo planą nuo A iki Z sudėlios specialistai.

Tiesa, nedaryk mano klaidos, būtinai nusifotografuok prieš procedūras. Net nepastebėsi kaip greitai ateivio išraišką pakeis daili šypsena. 

Apsisprendei? 

Tad nebesnausk ir pasimiklink! Gaudyk pritrenkiančius Grupinis.lt pasiūlymus ir į trąsą. Šiek tiek paskrolus galima atkapstyti puikių pasiūlymų dantų balinimo procedūroms, burnos higienai ar techniniams nesklandumams šalinti. Viens, du pelės spūstelėjimai – ir kerinčio grožio šypsena jau tavo!

 

Užs. nr. 1235.

Dalintis naujiena

Sponsored Video