Akių mankšta: kuo naudinga ir kaip atlikti? (0)

Publikuota: 2020-08-21 Kategorija: Sveikata
Akių mankšta: kuo naudinga ir kaip atlikti?
Akis

Šiais laikais žmonės vis labiau rūpinasi savo kūnu, dažniausiai atlieka įvairias mankštas skirtas konkrečioms kūno dalims, žinoma, vartoja vitaminus bei kitus preparatus, kurie padeda ne tik gražiai atrodyti, tačiau taip pat ir gerai jaustis. Tiesa, dažniausiai akims skiriama per mažai dėmesio, o juk per regą mes gauname net 70 % informacijos iš aplinkos. Natūralu, kad norėdami ir toliau gerai jaustis – turime mankštinti ir akytes, tad pateikiame kelis metodus, patarimus, kurie padės akims vėl puikiai matyti.

Svarbiausia, žinoma, reguliarumas. Tik tokiu atveju rega neblogės net ir tuomet, jeigu kasdien nemažai laiko praleisite prie kompiuterio.

  1. Didelė nauda akims yra jų šildymas, tačiau šiuo atveju labai svarbus saikas. Patrinkite delnus vieną į kitą ir kai jie sušyla - dėkite prie akyčių. Galima lengvai delnus sukti rateliu.
  2. Taip pat visada labai naudingas ir greitas mirksėjimas. Jis turėtų siekti iki 30 staigių kartų. Po to pasiilsėkite ir vėl toliau mirksėkite.
  3. Jeigu norite savo akims sukelti šoką, o tai kartais padaryti taip pat reikia, tokiu atveju eikite prie lango ir trumpai žiūrėkite į ryškią iš lauko ateinančią šviesą.
  4. Bandykite kelti antakius į viršų. Kelkite tiek, kad pavyktų justi tempimą akyse. Tai reikia kartoti kelis kartus, geriausia, iki 10-ies.
  5. Dar vienas pratimas bus labai naudingas ne tik Jūsų akims, tačiau taip pat ir kaklo zonai. Tad tai puikus pratimas tiems, kurie dienas leidžia prie kompiuterio. Tokiu atveju atsistojus lėtai sukite galvą į šonus kartu su pečiais. Tačiau akys tuo tarpu turi būti vedamos į priešingą pusę. Darykite tai lėtai bent jau kelis kartus. Per dieną, darbo metu – bent kelias tokias mankštas. Geriau jausis ne tik akys, tačiau ir nuo sėdėjimo sustingęs sprandas.
  6. Taip pat akims padeda mankšta, kuri taip pat reikalinga ir veidui. Paprasčiausiai įtempkite skruostikaulius ir tuo pačiu kartu su jais kiek įsitemps ir veidas.
  7. Pakabinkite paveikslą ant sienos. Geriausia, kai tame paveiksle yra kuo daugiau smulkių detalių. Atsistokite kelis metrus nuo jo ir bandykite įžiūrėkite kiekvieną detalę atskirai, o paskui – visą paveikslą kartu. Taip keiskite – kartu ir atskirai. Patikėkite, tai labai gera mankšta akims.
  8. Panašus pratimas. Ant popieriaus lapo nupieškite, kad ir kvadratą ir tuo pačiu prieš akis laikydami lapą - traukite jį toliau nuo savęs arba atstumkite kuo arčiau. Taip koreguokite atstumą ir akimis sekite kiekvieną kvadrato „žingsnį“.

Visi šie pratimai gali Jums padėti kur kas geriau jaustis. Tiksliau, padėti Jūsų akimis. Žinoma, reikalingas reguliarumas, kadangi tik tokiu atveju nauda bus. Norintiems efektyviausių rezultatų patariama apsilankyti pas oftalmologus, kurie nustatytų akių problemą, o tai padaryti galima apsilankius https://regoscentras.lt/apie-mus/.

 

Užs. nr. 1095.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video