XXI-ajame „Nemuno galiūnas“ turnyre - puikus rokiškėno Dainiaus Repšio pasirodymas (3)

Publikuota: 2020-07-09 Kategorija: Sportas
XXI-ajame „Nemuno galiūnas“ turnyre - puikus rokiškėno Dainiaus Repšio pasirodymas
D. Repšio asmeninio archyvo nuotr. / XXI-ajame „Nemuno galiūnas“ turnyre - puikus rokiškėno Dainiaus Repšio pasirodymas

Liepos 6 d. Birštone vyko jau tradiciniu tapęs renginys – „Nemuno galiūnas“ turnyru. Šis turnyras jau daugiau nei du dešimtmečius yra neatsiejamas Mindaugo karūnavimo dienos renginys. Šiemet į tradicinį galiūnų turnyrą atvyko ne tik galiūnai iš Lietuvos. Kurortas pasitiko svečius iš Latvijos, Estijos ir Lenkijos. 

 

Dėl unikalių nugalėtojo ir prizininkų taurių kovojo 11 atletų. Jie turėjo parodyti savo galias penkiose rungtyse: rąsto kėlime, rogučių traukime, metalinių burbulų pakėlime, kalavijo laikyme ir estafetėje. 

Po rąsto kėlimo rungties paaiškėjo 3 lyderiai. Tai estas Ervin Toots, rokiškėnas Dainius Repšys ir lenkas Konrad Paškevič (Paszkiewicz). Jie pasidalino 1–3 vietas. Po rogučių traukimo rungties  į priekį išsiveržė estas E. Toots. D. Repšys buvo antras, o lenką T. Paškevič pasivijo alytiškis Modestas Struckus. Jie dalinosi 3–4 vietas. 

Po trečiosios rungties, kurioje atletai turėjo pakelti nuo žemės metalinius burbulus, lyderystė atsidūrė E. Toots ir D. Repšio rankose. O į trečiąją vietą pakilo latvis Igors Graholskis.

Po Didžiojo kunigaikščio Mindaugo kalavijo laikymo pirmavo tie patys atletai. Tik E. Toots (40 taškų) vėl tapo vienvaldis lyderis. D. Repšys (39) buvo antras, I.  Graholskis – trečias (30,5).

Viskas sprendėsi estafetės rungtyje, kurioje atletai turėjo nešti naščius ir versti padangą. Čia „iššovė“ alytiškis Modestas Struckus ir jo pergalė šioje rungtyje leido jam užimti 3-iąją vietą bendroje įskaitoje. Lyderis E. Toots parodė trečią rezultatą, bet jo užteko išlaikyti pirmąją poziciją bendroje įskaitoje ir tapti XXI turnyro nugalėtoju. Rokiškėnas D. Repšys atlikdamas rungtį gavo traumą, bet baigė distanciją penktas ir neužleido antrosios pozicijos. 

 

kvitrina.com ir Rokiškio Sirenos inform.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą