Žvejų laimikiai– ne tik didelės žuvys, bet ir prizai (2)

Publikuota: 2020-10-04 Kategorija: Sportas
Žvejų laimikiai– ne tik didelės žuvys, bet ir prizai
Organizatorių nuotr. / Žvejybos spiningais nugalėtojų pakyla.

Spalio 3-ąją Dviragio ežere vyko Rokiškio žvejų organizuotos spiningavimo varžybos. Dalyvavo 38 ekipažai: žvejai atvyko iš Trakų, Kauno, Molėtų, Panevėžio, Rokiškio, Šeduvos, Svėdasų. Didžiausia sužvejota lydeka svėrė beveik puspenkto kilogramo.

Žvejai jau pradėjo rinktis nuo ankstyvo ryto, visiems susiregistravus 8 val ryto duotas startas. Pagal taisykles, spiningautojams nebuvo galima naudoti gyvų masalų, tik dirbtinius. O ir laiko žvejybai buvo skirta nedaug: tik penkios valandos.

Oras taip pat nelepino žvejų: jau varžybų pradžioje pūtė stiprokas vėjas, ir per varžybas vis stiprėjo. Tad norint siekti gerų rezultatų, pasak žvejybos entuziasto Arvydo Vanago, reikėjo ne tik milžiniškos kantrybės, bet ir gero ežero pažinojimo, o ir treniruočių. Tačiau ne pats mažiausias pergalės faktorius, pasak pašnekovo, buvo tiesiog... sėkmė.

Viso buvo pagauta 19.6 kg žuvies: starkiai, lydekos ir ešeriai. Kitaip sakant, vidutinis ekipažo laimikis būtų apie 0,5 kg. Tačiau žvejybos meistrai Dviragyje traukė įspūdingus laimikius. Didžiausią lydeką pagavo Tomas Azaravičius ir Žydrius Spunzdevičius. Ši ežero plėšrūnė svėrė 4,48 kg. Prie šio laimikio į įskaitinių žuvų skaičių jie pridėjo ir mažėlesnę, 1,2 kg svorio lydeką. Šios dvi gražuolės ir lėmė jiems pirmąją vietą varžybose.

Antrąją vietą sužvejojo Almantas Baltrūnas ir Saugirdas Striupas,  į krantą atplukdę tris lydekas (1,67; 1,02 ir 1,17 kg) bei ešerį (0,285 kg) Trečiąją vietą iškovojo brolių duetas Audrius Vanagas ir Arvydas Vanagas komisijai svėrimui pateikę du starkius (1,195 kg ir 0,985 kg) ir ešerį (0,195 kg). Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais, atminimo medaliais, taurėmis bei kitais vertingais prizais..

Už pagalbą rengiant varžybas, jų organizatoriai dėkingi: Sartualc.lt, Žūklės prekių prekyba užsiimančiai įmonei UAB „Evmita“, žvejų klubui „Auksinis starkis“, IĮ „Ijas“. Už varžybų gražiausių akimirkų įamžinimą žvejai dėkingi fotografui-operatoriui Dariui Baltakiui. Varžybų dalyviai dėkingi ir pagrindiniam renginio organizatoriui Tomui Dūdai. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video