Vaikų ledo ritulio čempionate – pertrauka (0)

Publikuota: 2020-11-03 Kategorija: Sportas
Vaikų ledo ritulio čempionate – pertrauka
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Ledo ritulys.

Nacionalinė vaikų ledo ritulio lyga (NVLRL) laikinai stabdo pirmenybes.

Lygos sprendimu nuo spalio 26 iki lapkričio 9 dienos imtinai lygoje skelbiama pertrauka. Toks sprendimas buvo priimtas atsižvelgus į didėjantį COVID-19 atvejų skaičių ir vyriausybės priimtus sprendimus.
„Lygoje skelbiama dviejų savaičių pertrauka. Atidžiai sekame COVID-19 viruso situaciją šalyje ir tokį sprendimą turime priimti reaguodami į dabartinę situaciją. Atsižvelgdami į lokalaus karantino paskelbimą Elektrėnuose ir nutarimą dėl vaikų nuotolinio mokymo, priimame sprendimą nukelti būsimų dviejų savaičių rungtynes“, - sprendimą komentavo lygos direktorius Andrejus Korneičiukas. Visi spalio 26 – lapkričio 9 dieną turėję įvykti NVLRL susitikimai bus nukelti į ateinančių metų pavasarį ir bus sužaisti kovo-balandžio mėnesiais.
„Rokiškio Sirena“ primena, kad NVLRL žaidžia ir rokiškėnų komandos. U-13 divizione Šiaulių „Šaulys“ – Rokiškis šiuo metu tarp dešimties komandų yra paskutiniai. Tačiau mūsiškių sportininkų nurašyti nederėtų: jie tesužaidė dvejas rungtynes: vienerias pralaimėjo, o kitose nusileido po baudinių serijos. Palyginti, kai kurie varžovai jau sužaidė ir po penkiarias rungtynes.
U-11 B grupėje žaidžianti Šiaulių „Šaulys“ – Rokiškis komanda yra tarp aštuonių komandų septinta. Čia irgi situacija analogiška: turnyrinės lentelės dugne mūsiškiai vaikai atsidūrė ne todėl, kad prastai žaidžia. O todėl, kad rungtynių sužaidė perpus mažiau, nei varžovai, viso labo trejas. Vienerias laimėjo, dvejas pralaimėjo. Tuo tarpu net keturios šios grupės ekipos sužaidė net po šešiarias rungtynes.
hockey.lt ir
„Rokiškio Sirenos“
inform.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video