Utenos apskrities futbolo pirmenybėse – per žingsnį nuo medalių (0)

Publikuota: 2019-10-08 Kategorija: Sportas
Utenos apskrities futbolo pirmenybėse – per žingsnį nuo medalių
Utenos apskrities futbolo federacija / UAFF 7×7 pirmenybių finalinis ketvertas.

Šį savaitgalį Anykščiuose baigėsi UAFF 7×7 pirmenybės. Jų finaliniame etape varžėsi ir Rokiškio „SK Entuziastai“.

Pirmosiose pusfinalių rungtynėse susikovė FK 2003 (Utena) su FK Anykščiai (Anykščiai). Laimėjo uteniškiai, varžovus įveikę 6:4. Įtemptose antrosiose pusfinalio rungtynėse „FC Narjanta“ (Kupiškis) ir „SK Entuziastai“ (Rokiškis) pagrindinį rungtynių laiką baigė lygiosiomis 1:1. Deja, pratęsimas buvo sėkmingesnis kupiškėnams, jie šventė pergalę 3:1.
Pradžiugino Rokiškio jaunimas: rungtynėse dėl 5 vietos jie sėkmingai sužaidė ir pagrindinį laiką, ir pratęsimą su FK Liepsna (Zarasai). Ir baudinių serijoje jie buvo taiklesni: 3:4.

Dvikovą dėl bronzos medalių laimėjo anykštėnai, 2:1 įveikę SK Entuziastų komandą.

Dėl 1 vietos susirėmė FK 2003 – FC Narjanta. Auksines rungtynes 5:3 laimėjo ir čempionate triumfavo Utenos futbolininkai.

Geriausiems pirmenybių žaidėjams buvo įteikti individualūs prizai.

Rezultatyviausiu žaidėju (tuo pačiu ir geriausiu puolėju) pripažintas Kęstutis Vaškelis (FK 2003).
Perspektyviausiu žaidėju iki 20 m. tapo Laurynas Streikus (FK Tornado).
Geriausias vartininkas – Rokas Volkovas (FK Anykščiai).