Tarptautiniame turnyre tarp prizininkų – Rokiškio sunkiaatlečiai (0)

Publikuota: 2024-01-22 Kategorija: Sportas
Tarptautiniame turnyre tarp prizininkų – Rokiškio sunkiaatlečiai
Organizatorių nuotr. / Sėkmingas rokiškėnų pasirodymas Telšiuose

Telšiuose vyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras „Žemaitijos taurei“ laimėti. Iš viso jame dalyvavo apie 150 atletų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Turnyre puikiai sekėsi Rokiškio sunkiaatlečiams, trenerio Jono Aleksiejaus auklėtiniams.

Svorio kategorijoje iki 34 kg Kasparas Kavoliūnas dvikovėje surinko 50 kg ir iškovojo 2 vietą. Pagal Sinklerio skaičiavimo lentelę rokiškėnas taip pat buvo antras, taigi jo sąskaitoje – sidabro medalis ir taurė.

Svorio kategorijoje iki 55 kg Dainotas Valeišis buvo aštuntas, jis dvikovėje surinko 60 kg.

Svorio kategorijoje iki 73 kg Ąžuolas Dūdėnas iškovojo 7 vietą, jo dvikovės rezultatas – 55 kg.

Tik vienam varžovui nusileido Domantas Jasudis. Rokiškėnas varžėsi svorio kategorijoje iki 81 kg ir, surinkęs 145 kg, laimėjo antrą vietą.

Du rokiškėnai varžėsi svorio kategorijoje iki 96 kg. Gytis Matešiūnas buvo ketvirtas, jo dvikovės rezultatas 140 kg, o Emilis Mikalkevičius – penktas, jis surinko 125 kg.

Rokiškietė Germantė Laucytė gerino asmeninį rekordą. Svorio kategorijoje iki 59 kg dvikovėje sportininkė surinko 104 kg ir iškovojo antrą vietą, pagal Sinklerio skalę tarp merginų irgi buvo antra.