Tarptautiniame lengvosios atletikos metimų festivalyje sėkmingai varžėsi rokiškėnai (papildyta) (1)

Publikuota: 2019-05-15 Kategorija: Sportas
Rokiškio Sirena nuotr. /

Gegužės 15-ąją dieną Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro stadione buvo surengtas tarptautinis lengvosios atletikos metimų festivalis. Dėl nugalėtojų vardo ir taurių laimėjimo varžėsi komandos iš skirtingų miestų, jų tarpe buvo ir Lenkijos atstovų: Raseinių, Rokiškio, Alytaus, Marijampolės, Aizkraukle LV, Salaspils LV.

Jaunieji sportininkai varžėsi kūjo metimo, disko metimo, rutulio stūmimo ir ieties metimo rungtyse. Nors ne visi bandymai buvo sėkmingi, tačiau drąsinami komandos draugų ir trenerių, kai kuriems sportininkams iš tiesų pavyko pasiekti gerų rezultatų, tarp jų buvo daug rokiškėnų.

Disko metimo nauji rekordai

Mūsų kraštietė Paulina Stuglytė pasiekė naują Lietuvos 14-mečių rekordą numetusi  750 g diską 47,72 metrus.

Mažųjų mergaičių grupėje disko metime nugalėtoja tapo Orinta Navikaitė (29,16 m), antrąją vietą užėmė Aurėja Streikutė (26,88 m), o jaunučių mergaičių grupėje trečioji vieta atiteko Austėjai Antonovaitei, kuri diską numetė 33,65 metrus.

Sėkmė aplankė ir Karolį Zizą. Jis mažųjų berniukų tarpe disko metimo rungtyje iškovojo trečiąją vietą. Jo diskas skriejo 22,60 metrus.

Jauniausių grupėje šioje rungtyje pasižymėjo Eitvidas Turčinskas ir Dovydas Budvitis. Pastarojo diskas skriejo 38,94 m ir iškovojo trečiąją vietą, o Eitvidui Turčinskui atiteko antroji vieta (39,35 m).

Kūjo metimo prizininkai

Mažųjų mergaičių tarpe nugalėtoja tapo Austėja Skvarnavičiūtė 39,56 m, antroji vieta atiteko Karinai Dementjevai (37,18 m) o trečioji Gabijai Marčiulionytei (36,40 m).

Jaunučių tarpe kūjo metimo rungtyje pirmąją vietą iškovojo Rugilė Mikalajūnaitė (44,32 m), antrąją vietą - Luka Rinkevičiūtė (42,26 m). Ant trečiosios vietos pakilos garbingai stovėjo Neda Budkytė (40,92 m).

Mažieji berniukai taip pat iškovojo prizines vietas. Trečioji vieta kūjo metime atiteko Dovydui Butvitui (47,91 m). Antraja vieta jauniausių tarpe džiaugėsi Jokūbas Kalpokas (41,84 m).

Rutulio stūmimo rezultatai

šioje rungtyje pasižymėjo tiek berniukai, tiek mergaitės. Trečiąją vietą jauniausių mergaičių grupėje iškovojo Aurėja Streikutė (10,24 m), o mažųjų grupėje nugalėtoja tapo Paulina Stuglytė (12,60 m), trečioji vieta - Airūnė Sutaitė (11,47 m).

Mažųjų berniukų grupėje trečioji vieta atiteko Dovydui Butvitui (12,65 m).

Pagerintas asmeninis rekordas ir pirmoji vieta ieties metime

Jauniausių mergaičių grupėje, rokiškietė Orinta Navikaitė džiaugėsi ne tik pirmaja vieta ieties metime, bet ir tuo, jog pagerino savo asmeninį rekordą. Ji ietį numetė 41, 81 metrą.

Nugalėtojai buvo apdovanoti, taurėmis, medaliais, garsiais plojimais ir ovacijomis.