Įspūdingas tritaškis papuošė Mažų miestelių lygos rungtynes (video) (2)

Publikuota: 2020-01-06 Kategorija: Sportas
Įspūdingas tritaškis papuošė Mažų miestelių lygos rungtynes (video)
L. Dūdaitė-Kralikienė /

Po Naujųjų į šalies miestų ir miestelių krepšinio aikšteles sugrįžo Mažų miestelių lyga. Sugrįžtuvės Rokiškyje buvo ypač gražios. Panemunėlio „Fazės“ ir Širvintų „Briedžio“ susitikimo antrojo kėlinio paskutinioji sekundė ilgam liks rajono krepšininko Oresto Šniokos prisiminimuose: iš varžovų aikštelės pusės švysteltas kamuolys atsidūrė tinkle.„Fazė“ žiūrovams suteikė vilties
Panemunėlio „Fazė“ – ko gero, pati nesėkmingiausia lygos komanda. Atrodo, ir sportininkai stengiasi, ir sirgaliai juos palaiko. O va pergalių vis nėra. Gražiu, drausmingu žaidimu pasižyminčiai komandai visose rungtynėse jėgų pritrūkdavo paskutiniajam ketvirčiui. Ne išimtis ir savaitgalio rungtynės su Širvintų „Briedžiu“.
Pirmajame kėlinyje panemunėliečiai toli varžovų nepaleido: komandas skyrė tik septyni taškai. Antrasis mūsiškiams buvo labai sėkmingas: kėlinį laimėti pavyko net 11-ka taškų. Trys jų buvo pelnyti įspūdingu Oresto Šniokos metimu iš varžovų aikštės pusės, su besibaigiantį kėlinio laiką signalizuojančia sirena. Tokio grožio metimo sirgaliai jau seniai nebuvo matę.
Tačiau tai buvo viskas, ką panemunėliečiams pavyko pademonstruoti saviesiems sirgaliams. Trečiajame kėlinyje širvintiškiai jau likvidavo skirtumą. O ketvirtajame „Fazės“ žaidėjai apskiritai nepelnė nė taško. Užtat jų varžovai įmetė net 33 taškus. Be jokio atsako. Rungtynes 91:54 laimėjo svečiai iš Širvintų.
Panemunėliečių lyderiu buvo O. Šnioka, įmetęs 21 tašką. Po 8 taškus į komandos sąskaitą pridėjo Karolis Azaravičius ir Almantas Matiukas. O. Šnioka taip pat atkovojo 9 kamuolius.

„Entuziastai“ įveikė Pandėlį
Kitose Mažų miestelių lygos rungtynėse susitiko Obelių „Entuziastai“ ir Pandėlys. Šiose rungtynėse vienintelė intriga buvo, ar obeliečiai įmes šimtą taškų. Deja, pritūko vieno taško. Pandėliečius jie įveikė 99:63.
Nugalėtojų gretose daugiausia taškų pelnė: Nedas Valečka – 25, Renatas Jegorovas – 21, Arnas Juškevičius – 18. R. Jegorovas atkovojo 10 kamuolių.
Pandėliečių gretose 13 taškų pelnė Karolis Pučėta, 11 pridėjo Ignas Jarušauskas ir 9 – Vidas Joneliūkštis.
Kita savaitė mūsiškėms komandoms – poilsio metas. O štai sausio 18 d. Kūno kultūros ir sporto centro salėje sirgaliai galės pamatyti Pandėlio ir Labūnavos komandų susitikimą. O štai „Entuziastų“ laukia išvyka tą pačią dieną į Kavarską.
Kol kas „Entuziastai“ yra lygos B diviziono B grupės lyderiai. O štai Pandėlys toje pat grupėje kol kas ketvirtas.
Panemunėlio „Fazė“ lygos C divizione kol kas užima tarp keturių komandų ketvirtąją vietą.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą