Rokiškio ledo ritulininkai – pirmoje lygos lentelės vietoje (foto+video) (0)

Publikuota: 2023-11-25 Kategorija: Sportas
Rokiškio ledo ritulininkai – pirmoje lygos lentelės vietoje (foto+video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio „HC Grizliai“

Šeštadienio popietę Rokiškio ledo arenoje vyko ledo ritulio varžybos. Kol vieni kariai žygiavo Lietuvos kariuomenės parade Konstitucijos prospektu Vilniuje, likusieji komandos „Karys“ nariai rungtyniavo prieš Rokiškio „HC Grizliai“.

33 rungtynių sekundę į karių vartus ritulį pasiuntė Dominykas Deksnys, pelnęs pirmąjį tašką. Antrame kėlinyje rokiškėnai Jaunius Jasinevičius ir Kasparas Falkas įmušė dar po vieną įvartį.

Trečio kėlinio pradžioje „Karys“ komanda, dėka Arno Palšausko, pelnė pirmąjį ir vienintelį rungtynių tašką. Tame pačiame kėlinyje tašką pelnė Saulius Limontas, o rungtynių pabaigoje dar vieną tašką pelnė D. Deksnys, baigęs rungtynes rezultatu 5:1.

Ši pergalė komandai „HC Grizliai“ leido pakilti į pirmąją Dariaus ir Girėno lygos turnyrinės lentelės vietą.