Rokiškio futbolo klubo nesėkmė Pasvalyje sukomplikavo situaciją (0)

Publikuota: 2021-09-20 Kategorija: Sportas
Rokiškio futbolo klubo nesėkmė Pasvalyje sukomplikavo situaciją
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Rokiškio futbolininkams šį savaitgalį namų stadione - labai svarbios rungtynės.

Rokiškėnams išvykoje Panevėžio apskrities futbolo federacijos pirmenybių (Lietuvos futbolo federacijos III lyga) rungtynės su Pasvalio FC-SM nesusiklostė: mūsiškiai pripažino varžovų pranašumą 0:3.

Po šių rungtynių gerokai susikomplikavo mūsiškių situacija kovoje dėl medalių. Kol kas rokiškėnai dar žengia treti. Jie turi 14 taškų. Tačiau pergalę tarpusavio rungtynėse iškovoję pasvaliečiai jau mina ant kulnų: komandas beskiria vos du taškai. Pralaimėjimu Pasvalyje nutrūko mūsų ekipos šešerių nepralaimėtų rungtynių serija.


Dviejų taškų persvara dar gana saugi, kadangi mūsų klubas yra sužaidęs dvejomis rungtynėmis mažiau, nei pasvaliečiai: mūsiškiai – 9, pasvaliečiai – 11. Viso 7 komandų pirmenybėse kiekviena ekipa sužais po 12 rungtynių. Tačiau mūsiškiams varžovai jau gana neparankūs. Štai sekmadienį, 14 val. numatomos rungtynės su Panevėžio futbolo akademijos auklėtiniais. Jos atkeltos net iš pirmojo turo. Jei pirmajame ture ši ekipa buvo absoliuti autsaiderė, tai pastaruoju metu stabiliai renka taškus ir po savaitgalio turo pakilo iš turnyrinės lentelės dugno, ten nustumdami Biržų „Širvėną“.


Taip pat dar laukia rungtynės namuose su lyderiais – Panevėžio „Atomo“ sportininkais. O pirmenybes, numatoma, Rokiškio futbolo klubas baigs spalio 9-ąją rungtynėmis namuose su Panevėžio „Orfa“.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video