Rokiškio futbolo klubas įsitvirtino tarp lyderių (1)

Publikuota: 2021-08-30 Kategorija: Sportas
Rokiškio futbolo klubas įsitvirtino tarp lyderių
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Rokiškio futbolo klubo komanda.

Praėjusį penktadienį, rugpjūčio 27-ąją, Panevėžio apskrities futbolo pirmenybėse Rokiškio futbolo klubo komanda išvykoje lygiosiomis 1:1 sužaidė su autsaideriais Panevėžio futbolo akademijos auklėtiniais. Po septynerių rungtynių surinkę 11 taškų, mūsų futbolininkai įsitvirtino pirmenybių turnyrinės lentelės trečiojoje vietoje. Nuo pirmąją vietą užimančių „PSSK Atomas“ rokiškėnai atsilieka 9 taškais, nuo antroje vietoje esančio „FK Dembava“ – 8 taškais. Tačiau ir rungtynių mūsiškiai sužaidė mažiau, nei varžovai.

Rokiškėnai kol kas sužaidė septynerias rungtynes, tuo tarpu kai kurios komandos – jau po devynerias. Vienerių rungtynės namuose Rokiškio futbolo klubo sirgaliai neišvydo pirmajame pirmenybių ture. Susitikimas su Panevėžio futbolo akademijos auklėtiniais, kaip teigiama varžybų svetainėje www.lietuvosfutbolas.lt, nukeltos į rugsėjo 26-ąją. Buvo atidėtos iki spalio 2-osios ir prieš porą savaičių Rokiškyje turėjusios vykti rungtynės su lyderiais – „FSSK Atomas“.

Šį penktadienį, rugpjūčio 27-ąją rokiškėnai išvykoje susitiko su Futbolo akademijos auklėtiniais. Rungtynės mūsiškiams iš pradžių nesusiklostė: pirmojo kėlinio pradžioje praleido įvartį. Tai neturėtų stebinti: jaunieji panevėžiečiai pastaruoju metu gerokai pagerino savo žaidimą. Nepaisant didelių pastangų, mūsiškių pastangos atakuoti varžovų vartus įvarčiais nesibaigė iki pat antrojo kėlinio pabaigos. „Po aštraus perdavimo į varžovų baudos aikštelę Modestui Baltrūnui pirmu lietimu pavyksta sukontroliuoti kamuolį, o antru smūgiu nuginkluoti varžovų vartininką 1:1“ – taip apie pergalingą ataką pasakojo Rokiškio futbolo klubo prezidentas Erikas Gaigalas.

Rokiškėnai futbolininkai kitas pirmenybių rungtynes žais po poros savaičių namuose su kaimynais – Biržų „Širvėnos“ komanda.