Rokiškėnas Renatas Jegorovas – Lietuvos keturračių rinktinėje! (foto) (4)

Publikuota: 2016-10-05 Kategorija: Sportas
Rokiškėnas Renatas Jegorovas – Lietuvos keturračių rinktinėje! (foto)
J. Kačerausko nuotr. /

Jau šiandien – spalio 5-ąją, Lietuvos keturračių rinktinė išvyksta į spalio 8-9 dienomis vyksiančią, dar vadinamą motokroso olimpiadą – Motokroso Nacijų Taurės varžybas. Prancūzijoje Lietuvai atstovaus Domantas Vaznys, Tomas Zigmantas ir rokiškėnas Renatas Jegorovas. Lietuviams teks įveikti virš 2000 km, kol pasieks Gueugnon miestelį, šalia kurio Motoclub Dardon organizuoja Motokroso Nacijų Taurės varžybas.

Rinktinės branduolys išliko toks pats

2014 m. D. Vaznys ir Renatas Jegorovas jau dalyvavavo Motokroso Nacijų Taurės varžybose, kurios vyko Olandijoje, Markelo trasoje. Ši olimpiada buvo ypatinga tuo, kad Lietuvos keturračių rinktinė, sulaukusi daug motokroso mėgėjų, draugų, šeimos narių palaikymo, užėmė aukščiausią 7-ąją vietą Lietuvos motokroso istorijoje.

Tikslas – finišą pasiekti be traumų ir technikos gedimų

„Atvažiuoja patys geriausi sportininkai iš visos Europos, turintys pačias geriausias komandas, todėl tikrai bus sunku varžytis. Čia gali nutikti visko – 2014 m. favoritais laikyti Airijos sportininkai užėmė tik 6-ąją vietą ir vos vienu tašku lenkė mūsų rinktinę. Techniniai gedimai, netikėtos situacijos, traumos, trasos specifika – niekada negali žinoti, kaip pasisuks varžybos ir kas galutinėje įskaitoje taps nugalėtoju. Šiemet itin stipri Olandijos, Prancūzijos rinktinė, tačiau, kaip jau minėjau, niekas nėra apsaugotas nuo traumų ir technikos gedimų“, - kalbėjo Renatas Jegorovas. Sportininkas šypsojosi, kad šių metų tikslas – patekti tarp 10-ties geriausiųjų. „Iš tikrųjų, svarbiausia, kad visi atvažiuotume be traumų ir nepavestų technika. Tuomet galime iškovoti geresnę poziciją. Ši trasa nėra mano arkliukas – ji kieta, o man labiau patinka važiuoti smėlingomis trasomis. Šį kartą taip pat važiuosiu ne savo keturračiu – tai vėlgi  yra nemažas iššūkis, kadangi skiriasi tiek motociklo „Yamaha“ svoris, tiek valdymas“, - atviravo sportininkas.

Draugiška atmosfera rinktinėje ir fanų palaikymas

„Su mumis kartu važiuoja nemaža Lietuvos delegacija, taip pat žada atvykti ir ištikimiausi motokroso sirgaliai, gyvenantys užsienyje. Toks palaikymas, motokroso bendruomenės vienybė - pati geriausia motyvacija stengtis parodyti kuo geresnius rezultatus pagal galimybes bei tikėti, kad mums pavyks pasirodyti taip pat gerai, kaip ir 2014 m. Lietuvos rinktinės atmosfera kaip visada yra kuo puikiausia – visi vieni kitus visapusiškai palaiko ir yra itin vieningi“, - apie nuotaikas rinktinėje pasakojo rinktinės narys R. Jegorovas.

Palaikome ir linkime sėkmės sportininkams! Visas naujienas apie keturračių Lietuvos rinktinę Prancūzijoje sekite www.rokiskiosirena.lt

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video