Rokiškėnai laimėjo pirmąją kovą prieš biržiečius (0)

Publikuota: 2021-06-19 Kategorija: Sportas
Rokiškėnai laimėjo pirmąją kovą prieš biržiečius
Lino Šilkaičio nuotr. / Rokiškio komanda finalo etape po pratęsimo iškovojo pergalę.

Rajono sporto aistruoliams stebint 3x3 vyrų krepšinio čempionato finalo C grupės rungtynes tarp Rokiškio ir Biržų-KKSC komandų, turėjo virti kraujas. 16:14 po pratęsimo pergalę šventė mūsiškiai ir pateikė nemenką paraišką patekti į aštuntfinalį. Rungtynių žvaigžde, be jokios abejonės, tapo Karolis Kvedaravičius. Jo tvirtas charakteris, kovingumas vedė komandą į priekį. Net tada, kai kitiems kamuolys krito iš rankų, jis nepailsdamas kovojo, atkovodamas labai svarbius kamuolius bei atkakliai rinkdamas taškus. Svariai prie komandos sėkmės prisidėjo ir Robertas Keliačius.

Simboliška, kad pačios rungtynės tarp kaimynų buvo apylygės. Pradžioje lyg ir geriau sekėsi biržiečiams, po to – mūsiškiams, vėliau biržiečiai vėl išlygino rokiškėnų įgytą 3 taškų persvarą. Nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai, rezultatas buvo lygus 14:14. Pratęsime ekipos žaidža tol, kol viena įgis 2 taškų persvarą. Gana greitai, dviejų atakų dėka, šį skirtumą uždirbo K. Kvedaravičius ir Mantas Virbalas.

Kitos rokiškėnų rungtynės numatomos 14.30 val. su ne tik grupės, bet ir ELITO vienu lyderių – JUZ komanda. Rungtynes stebėti galima per GO3 televiziją.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video