Rokiškėnai futbolininkai įveikė kaimynus iš Biržų (0)

Publikuota: 2019-06-24 Kategorija: Sportas
Rokiškėnai futbolininkai įveikė kaimynus iš Biržų

Panevėžio apskrities futbolo federacijos 8x8 pirmenybėse Rokiškio futbolo klubas pasiekė pirmąją žaidybinę pergalę. Mūsiškiai namuose 2:0 įveikė Biržų „Širvenos“ komandą. Abu įvarčius pelnė Renatas Giriūnas.

Tai pirmoji rokiškėnų pergalė pirmenybėse. Iki tol jie Panevėžyje nusileido 3:6 vietos„Atomui“. Visus tris rokiškėnų įvarčius įmušė Alikas Samoilovas. Dar prieš tai taip pat išvykoje 2:5 buvo nusileista Panevėžio SC „Baltic-Flora express“.  Tąkart įvarčius pelnė rokiškėnų puolėjas R. Giriūnas. Vienerios rungtynės neįvyko: į Rokiškį neatvyko „Ekrano senjorai“. Už tai šiai komandai skirtas techninis pralaimėjimas.

Turnyrinėje lentelėje rokiškėnai, turintys 6 taškus, dabar yra penktojoje vietoje. Lyderis yra „Atomas“, per penkerias sužaistas rungtynes surinkęs maksimumą taškų – 15. Antroje vietoje žengia „Fokusas“, turintis 8 taškus. Su juo Rokiškio futbolo klubo komanda dar nežaidė. Nuo trečios iki septintos vietos turnyrinėje lentelėje ankšta: šias vietas užimančios komandos turi po 6 taškus. Aštuntoje vietoje žengiantys „Širvenos“ futbolininkai turi tris taškus, o devintoje ir dešimtoje vietoje esančios komandos surinko tik po tašką.

Per daugiau nei keturiolika metų Rokiškio futbolo klubo veiklos, tai pirmosios 8x8 pirmenybės, todėl, kaip klubo tinklalapyje rašė jo vadovas Erikas Gaigalas, yra tam tikrų taktikos niuansų, susijusių su žaidėjų išdėstymų aikštėje. Mūsiškiams geriau pažįstamas yra 7x7 formatas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą