Rokiškėnų varžovams – techninis pralaimėjimas (0)

Publikuota: 2020-07-13 Kategorija: Sportas
Rokiškėnų varžovams – techninis pralaimėjimas
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. /

Rokiškio futbolo klubas liepos 10-ąją namuose turėjo žaisti Panevėžio apskrities futbolo federacijos 8x8 pirmenybių rungtynes su FK „Uliūnai“ komanda. Ši komanda  – akivaizdi turnyrinės lentelės autsaiderė, tad rokiškėnai futbolininkai neslėpė, ketinantys namuose sirgalius pradžiuginti pergale.

Tačiau jau penktadienį popiet Rokiškio klubo vadovas Erikas Gaigalas informavo „Rokiškio Sireną“, kad varžovai žaisti neatvyks. Panevėžio apskrities futbolo federacijos svetainėje nurodoma, kad minėtas runtynes Rokiškio futbolo klubas laimėjo 3:0.

Po šios techninės pergalės rokiškėnai, kurių sąskaitoje dvi pergalės ir tiek pat pralaimėjimų, surinkę 6 taškus iš 12 galimų, žengia septintojoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tačiau komandos snaiperiai dėl to, kad rungtynės nebuvo žaidžiamos, prarado galimybes įsijungti į kovą dėl rezultatyviausio žaidėjo titulo. Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas jau įmušė 8 įvarčius, o rokiškėnų snaiperiai teturi tik po vieną ir laukia progų pasižymėti. 

Artimiausias rungtynes rokiškėnai žais liepos 17 d. išvykoje pas kaimynus Biržuose. Jie susitiks su ketvirtoje vietoje esančia vietos „FK Širvėna“ komanda.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą