Rokiškėnų laukia labai įdomios ir intensyvios varžybos (1)

Publikuota: 2020-10-02 Kategorija: Sportas
Rokiškėnų laukia labai įdomios ir intensyvios varžybos

Spalio 3 d. Rokiškis taps jėgos trikovės sostine: Rokiškio kultūros centro didžiojoje salėje rengiamas Lietuvos štangos spaudimo čempionatas. Norinčius dalyvauti prašome registruotis tel. 8-612-79952 (Ala Sketerienė).

Kaip „Rokiškio Sirenai“ pasakojo „Grizlio“ atstovė A. Sketerienė, varžybos sulaukė didelio šalies jėgos trikovės klubų ir pavienių sportininkų dėmesio. Jose jau užsiregistravo dalyvauti per 120 sportininkų ir norinčiųjų vis daugėja.
Rokiškėnų gretos taip pat gausios: planuojama, kad varžysis „Grizlio“ jaunių ir jaunimo komandos.
Sirgaliai kviečiami palaikyti mūsiškių sportininkų. Jų laukia ne tik galimybė pamatyti, kaip jų akyse gimsta rekordai bei atsakymai į klausimą „kiek spaudi?“, bet ir staigmenos, kurių organizatoriai dar nenorėjo atskleisti.
Pertraukose tarp atskirų amžiaus ir svorio kategorijų varžybų taip pat neteks nuobodžiauti: jėgos trikovininkai tęsia bendradarbiavimą su Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 506-ąja pėstininkų kuopa. Taigi, žiūrovai galės iš arčiau susipažinti su rokiškėnais kariais, jų ginkluote, tarnybos ypatumais.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video