Rokiškio senjorai pademonstravo charakterį (0)

Publikuota: 2019-10-14 Kategorija: Sportas
Rokiškio senjorai pademonstravo charakterį
Utenos apskrities futbolo federacija / Rokiškio futbolo klubo senjorų komanda (dešinejė) per vieną pirmenybių etapą gerokai pataisė savo reikalus ir užėmė 4-ąją vietą

Rokiškio senjorai baigė sėkmingai baigė 2019 m. sezoną, nors iš pradžių jis didelių vilčių neteikė.

Rokiškio futbolo klubo komanda varžėsi Utenos apskrities futbolo asociacijos senjorų pirmenybėse.
Iš pradžių mūsiškiams labai nesisekė: jie buvo turnyrinės lentelės apačioje, ir prieš paskutinįjį pirmenybių etapą Visagine tarp šešių komandų buvo paskutiniai.
Tačiau paskutiniajame ture mūsiškiai pademonstravo charakterį ir sugebėjo UAFF pirmenybėse pakeisti rezultatus savo naudai.
Pirmiausia rokiškėnai sausai 3:0 įveikė kaimynus anykštėnus. O po to prieš mūsiškius neatsilaikė ir molėtiškiai, kurie pripažino rokiškėnų pranašumą 3:1.
Susumavus visus pirmenybių rezultatus, rokiškėnai pakilo ir ketvirtąją vietą.
Senjorų pirmenybių čempionais tapo „FK 2003“ komanda, antri liko „Ekrano senjorai“, trečią vietą iškovojo Visagino „Inter veteranai“.