Rokiškio futbolo taurė 2019 – dalyvių gausa ir jaunųjų rokiškėnų pergalė (video+foto) (4)

Publikuota: 2019-05-11 Kategorija: Sportas
Rokiškio futbolo taurė 2019 – dalyvių gausa ir jaunųjų rokiškėnų pergalė (video+foto)
A. Stanio nuotr. / Rokiškio futbolo taurė 2019

Praėjusį šeštadienį Rokiškio Tubelio progimnazijos futbolo aikštyne vyko futbolo mokyklos “FMK Lituanica” organizuotas vaikų futbolo turnyras. Dėl nugalėtojų vardo varžėsi 9 komandos iš keturių skirting miestų: Rokiškio, Molėtų, Širvintų ir Zarasų. Taurės turnyre komandos varžėsi trijose amžiaus grupėse: U8, U10 ir U12.

U10 amžiaus kategorijoje triumfavo rokiškėnai.

2009/2010 gim. metų amžiaus grupėje varžėsi  FK Molėtai, Zarasų SC ir FMK Lituanica Rokiškis. Minėtoje amžiaus grupėje taurės turnyras buvo vykdomas 2 ratų sistema, todėl kiekviena komanda sužaidė po 4 varžybas.

Šeimininkai FMK Lituanica Rokiškis komanda iškovojo 10 taškų ir tapo nugalėjotais: Zarasų SC komanda buvo nugalėta 2 kartus rezultatais 4:0 ir 4:2, o su FK Molėtai įveikti rezultatu 3:0 ir sužaista lygiosiomis 0:0. Nugalėtojų gretose įvarčius pelnė Airidas Meškauskas (6 įvarčiai), Vėjas Bertašius (3 įvarčiai) ir Tomas Remesa (2  įvarčiai).

Antros vietos likimas sprendėsi susitikimuose tarp Zarasų SC ir FK Molėtai komandų. Abi varžybos buvo įtemptos, kupinos kovos, tačiau dvi pergales rezultatais 2:1 ir 4:1 iškovojo komanda iš Zarasų. Viso taurės turnyro metu Zarasų komandoje įvarčius pelnė Olegas (4 įvarčiai), Majus (3 įvarčiai) ir Ignas (2 įvarčiai). FK Molėtai komandoje abu įvarčius pelnė Agnius Šeikis.

Komandos buvo apdovanotos taurėmis, medaliais, individualiais prizais ir rėmėjo prizais:
geriausias vartininkas  - Paulius Jasiulionis (FMK Lituanica Rokiškis);
geriausias gynėjas – Agnius Šeikis (FK Molėtai);
geriausias puolėjas – Olegas (Zarasų SC);
rezultatyviausias žaidėjas – Airidas Meškauskas (FMK Lituanica Rokiškis).

 

U8 amžiaus grupėje įvarčių gausa

U8 amžiaus grupėje varžėsi FMK Lituanica Rokiškis ir Širvintų SC komandos. Rezultatai šioje amžiaus grupėje nebuvo fiksuojami, tačiau abi komandos pademonstravo puikų žaidimą tiek gynyboje, tiek puolime.  Šeimininkų komandoje drąsa ir puikiu žaidimu išsiskyrė Arminas Viplentas ir Eimantas Kublickas. Komandos dalyvės buvo apdovanotos atminimo taurėmis ir medaliais, tačiau didžiausią įspūdį jauniesiems futbolininkams paliko turnyro rėmėjo „AB Rokiškio sūris“ įsteigti prizai.

U12 amžiaus grupėje nugalėtojų taurę iškovojo Širvintų SC futbolininkai

Vyriausiųjų amžiaus grupėje dalyvavo FK Molėtai, Širvintų SC, FMK Lituanica Rokiškis A ir FMK Lituanica Rokiškis B (suformuota U10 komandos pagrindu). Turnyras buvo vykdomas vieno rato sistema.

Turnyre geriausią futbolą demonstravo ir pelnytai nugalėtojų taurę laimėjo Širvintų SC komanda. Širvintiškiai iškovojo visas 3 pergales: 2:0 prieš FK Molėtai, 4:0 prieš FMK Lituanica Rokiškis B ir 7:2 prieš FMK Rokiškis A. Garbingą antrąją vietą iškovojo šeimininkų komanda FMK Lituanica Rokiškis A, iškovoję pergales prieš FK Molėtai 3:1 ir prieš antrąją FMK Lituanica Rokiškis komandą rezultatu 6:2.

Trečiosios vietos likimas sprendėsi paskutinėse turnyro varžybose tarp FK Molėtai ir FMK Lituanica Rokiškis B komandų. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 0:0 ir abi komandos vis dar turėjo galimybę iškovoti III vietą. Vis dėl to šeimininkų komanda antrajame kėlinyje pajautė nuovargio pasekmes – daugeliui žaidėjų tai buvo septintosios varžybos tą pačią dieną ir FK Molėtai iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 3:1 bei III vietą.

Komandos buvo apdovanotos taurėmis, medaliais ir individualiais prizais:

geriausias vartininkas  - Eimantas Seibutis (FMK Lituanica Rokiškis B);
geriausias gynėjas – Augustas M. (Širvintų SC);
geriausias puolėjas – Einaras Rakūnas (FMK Lituanica Rokiškis A);
rezultatyviausias žaidėjas – Erikas Putna (FK Molėtai).

Turnyro organizatorius futbolo mokykla klubas Lituanica dėkoja:
- visoms komandoms dalyvėms ir jų ištikimiausiems sirgaliams – tėvams;
- taurės turnyro rėmėjui „AB Rokiškio sūris“ – už įsteigtus saldžius prizus komandoms dalyvėms;
- informaciniam taurės turnyro rėmėjui „Rokiškio sirena“ – už kokybiškas nuotraukas turnyro metu;
- Rokiškio Tubelio progimnazijos direktoriui Zenonui Pošiūnui  - už suteiktą leidimą vykdyti futbolo taurės varžybas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video