Rokiškio futbolo mokykla „FMK Lituanica“ kviečia prisijungti (2)

Publikuota: 2020-09-04 Kategorija: Sportas
Rokiškio futbolo mokykla „FMK Lituanica“ kviečia prisijungti
Rokiškio futbolo mokyklos „FMK Lituanica“ nuotr. / Futbolo varžybos

Rokiškio futbolo mokykla „FMK Lituanica“ buria naują 2013-2016 g. m. jaunųjų futbolininkų grupę ir kviečia visus norinčius prisijungti prie futbolo treniruočių Rokiškio mieste. Futbolas vienija, o ne atskiria – todėl šio amžiaus grupėje galės sportuoti tiek berniukai, tiek mergaitės. Pirmoji futbolo treniruotė jau rugsėjo 4 dieną, J. Tūbelio progimnazijos stadione, 17:30 val.

Vyresnieji, norintys taip pat lankyti futbolo treniruotes, galės prisijungti prie jau suformuotų grupių: 2010/2012, 2009/2007. Futbolo treniruotėse siekiama tobulinti futbolo įgūdžius, išmokti bendrauti tarpusavyje ir sportiškai praleisti savo laisvalaikį.

FMK Lituanica auklėtiniai dalyvauja įvairiuose futbolo turnyruose, kuriuose gina gimtojo miesto garbę. Paskutinis vasaros savaitgalis buvo ne išimtis.

FMK Lituanica RKS 2011 ir jaunesnių komanda paskutinį vasaros penktadienį dalyvavo „Kaunas CUP“ futbolo turnyre. Tai šiai komandai buvo pirmasis tokio masto futbolo turnyras ir ilgiausiai trukusi išvyka į varžybas. Turnyro metu komanda išbandė jėgas su komandomis, prieš kurias nebuvo žaidusi. Komandą į priekį vedė M. Karaliūnas ir šešiametis N. Arefjevas. Turnyro atradimu buvo išrinktas P. Blažys.

FMK Lituanica RKS 2008 ir jaunesnių komanda rugpjūčio 29 d. dalyvavo futbolo turnyre Dembavoje. Sėkmingai sužaidę 2 varžybas iš 4, jaunieji rokiškėnai iškovojo turnyre III vietą. Naudingiausiu turnyro žaidėju rokiškėnų komandoje buvo išrinktas saugas T. Remesa, pelnęs 4 įvarčius.

Registracija į treniruotes: t2m.io/2RXwRMKo  

Telefonas pasiteiravimui: 8 679 29025

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video