Rokiškio futbolo klubas varžovų nesulaukė: rungtynės atidėtos (0)

Publikuota: 2020-06-15 Kategorija: Sportas
Rokiškio futbolo klubas varžovų nesulaukė: rungtynės atidėtos
Linos / Rokiškio futbolo klubo treniruotėje: trijų kartų žaidėjai.

Rungtynių išsiilgę Rokiškio sporto aistruoliai liko nusivylę: penktadienio vakarą Juozo Tūbelio progimnazijos stadione jie išvydo ne ilgai lauktas Panevėžio apskrities futbolo federacijos 8x8 pirmenybių rungtynes, o masinę rajono futbolininkų treniruotę.

Atkėlė rungtynes
„Rokiškio Sirena“ primena, kad birželio 12 d., penktadienį buvo numatytos Rokiškio futbolo klubo rungtynės su Panevėžio „Atomu“. Tačiau dar gerokai prieš 20 val., numatytą rungtynių pradžią, atėję aistruoliai pamatė ne besirengiančias varžytis komandas, o gerokai įsibėgėjusią Rokiškio futbolo klubo treniruotę. Aikštelė buvo pilna futbolininkų: joje kamuolį gainiojo trijų klubo kartų žaidėjai: jaunimas, pagrindinė komanda ir veteranai.
Paklaustas, kas nutiko, kad panevėžiečių nėra, Rokiškio futbolo klubo prezidentas Erikas Gaigalas paaiškino: rungtynių išvakarėse paskambino svečių komandos atstovas ir paprašė rungtynes atidėti. Kokios priežastys paskatino tą padaryti, rokiškėnai kalba aptakiai. Matyt, tiesiog penktadienio vakarą panevėžiečiai negalėjo išvykti žaisti.
Rokiškėnų klubo vadovas neslepia: išvykos yra daugelio miestų komandų Achilo kulnas: mat išvykai sudėtingiau surinkti komandą, gauti lėšų kelionėms ir pan. Todėl daugelis komandų mieliau norėtų žaisti namų rungtynes.

Po lygiai išvykų ir rungtynių namie
Kaip sakė E. Gaigalas, pirmajame pirmenybių rate bus žaidžiamos dvylika rungtynių: po šešerias namuose ir tiek pat išvykoje. Todėl rokiškėnai tikrai turės galimybių pasidžiaugti futbolu savo namuose.
Kada dabar rokiškėnai žais namuose, dar sunku pasakyti: pirmenybių tvarkaraštis tikslinamas.
Tačiau akivaizdu, kad jos mūsų mieste sulauks nemenko dėmesio.
Juolab, kad šiemet ir taip futbolo aistruoliai liko nuskriausti: Europos futbolo čempionatas dėl karantino buvo nukeltas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video