Rokiškio futbolo klubas sirgaliams dovanojo pergalę (video +foto) (3)

Publikuota: 2020-08-14 Kategorija: Sportas
Rokiškio futbolo klubas sirgaliams dovanojo pergalę (video +foto)
Linos Dūdaitės-Kralikienės nuotr. / Rungtynių akimirka. Link varžovų vartų veržiasi rokiškėnas gynėjas Alikas Samoilovas (geltonai-mėlynai dryžuota apranga).

Panevėžio apskrities futbolo federacijos 8x8 futbolo pirmenybės namuose rokiškėnams sirgaliams tarsi loterija: atvyks ar neatvyks žaisti varžovai. Šįsyk pasisekė: „SK Stop“ atvyko žaisti. Nors pirmenybės jau persirito į antrąją pusę, tačiau tai tik antrosios mūsiškių rungtynės namuose: vienerios rungtynės buvo atidėtos, kitose įskaityta techninė pergalė, nes neatvyko varžovai. Šįsyk rokiškėnai futbolininkai dovanojo sirgaliams ir gražias rungtynes, ir pergalę 3:1.

Pirmieji įmušė

Rokiškėnams pirmasis kėlinys buvo sėkmingas. Jie pasižymėjo pirmieji. Atidaryti įvarčių sąskaitą gynėjui Alikui Samoilovui teprireikė nepilnų 5 minučių. Tačiau noras sirgaliams dovanoti gražų žaidimą buvo tarsi meškos paslauga: komandos žaidėjai labai stengėsi, bet koją kišo jaudulys. Ir varžovai išnaudojo mūsiškių gynėjų klaidą: išlygino rezultatą. Laimė, kad neilgam. Besibaigiant pirmajam kėliniui po labai gražios atakos rokiškėnai vėl buvo priekyje. Pasižymėjo Vaidas Bulovas, ramiai ir užtikrintai nuginklavęs varžovų vartininką: jis šoko į vieną kampą, o kamuolis nuskriejo į priešingą.

Antrasis kėlinys – labai nervingas

O štai antrasis kėlinys prasidėjo mūsiškiams ne taip, kaip tikėtasi. Aikštėje ėmė dominuoti varžovai. Jų atakas teko gesinti ir gynybai, ir į pagalbą jiems atbėgti saugams. Kuriam laikui žaidimas persikėlė į mūsiškių pusę. Varžovų silpnoji grandis buvo jų vartininkas, tačiau žinodami šią spragą, panevėžiečiai vis taikėsi žaidimą perkelti toliau nuo savųjų vartų. Ir jiems tai neblogai sekėsi. 

Rokiškėnų vartininkas Raimundas Smalstys žaidė ramiai ir patikimai. Laiku išeidavo iš vartų gaudyti kamuolio, patikimai žaidė kojomis, keletą kartų iškumščiavo kamuolį. 

Kėliniui įpusėjus, mūsiškius išgelbėjo tik vartų virpstas. Tačiau čia vėl suveikė futbolo aksioma: neįmuši tu, įmuša tau. Taip ir nutiko. Po puikios atakos smūgiu į virpstą kamuolį pasiuntė Laurynas Streikus. Atsimušęs kamuolys įskriejo į vartus.

Rokiškėnai, padidinę persvarą iki dviejų įvarčių, nemažino apsukų. Deja, į rungtynių pabaigą įsižaidė ir varžovų vartininkas. Jis atrėmė kelias pavojingas atakas. Ir, nepaisant rokiškėnų pastangų, rezultatas jau nepasikeitė. 3:1 gražiose rungtynėse savųjų sirgalių akivaizdoje šventė Rokiškio futbolo klubas. Įdomu tai, kad besibaigiant antrajam kėliniui jau prireikė įjungti Juozo Tūbelio progimnazijos stadiono šviesas.

Po rungtynių mūsiškiai futbolininkai džiaugėsi sėkmingu žaidimu. Patikimai vartus gynęs R. Smalstys neslėpė: jaunystės rizikos žaidime seniai nebeliko. Nors vartininkas šiek tiek perlenkia: jis visuomet žaidė labai patikimai ir užtikrintai.

Metas skaičiuoti galimybes

Kol kas Rokiškio futbolo klubas sužaidė aštuonerias rungtynes, iš jų laimėjo ketverias ir surinko 12 taškų. Iš devintosios vietos mūsiškai išstūmė net devynerias rungtynes sužaidusią Panevėžio futbolo akademijos devyniolikmečių komandą.  

Kitą savaitę mūsiškiams numatytos dvejos rungtynės. Rugpjūčio 18 d. išvykoje mūsiškiai susitiks su antrojoje vietoje žengiančia „FK 2000“ komanda. O rugpjūčio 23 d. numatomos rungtynės namuose su septintoje vietoje žengiančia „FK Fokusas“ komanda.

Akivaizdu, kad per likusias rungtynes lyderių – „Atomo“ bei „FK 2000“ rokiškėnai nebeturi galimybių pavyti. Tačiau, kaip ir planuota, būti stipriais pirmenybių vidutiniokais, mūsų futbolininkams pavyks. 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video