Rokiškio futbolo klubas Panevėžio apskrities pirmenybėse – lyderių aštuntuke (0)

Publikuota: 2020-07-29 Kategorija: Sportas
Rokiškio futbolo klubas Panevėžio apskrities pirmenybėse – lyderių aštuntuke
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. /

Įsibėgėja Panevėžio apskrities futbolo federacijos 8x8 pirmenybės. Dauguma komandų jau sužaidė po septynerias,  o kai kurios – ir po aštuonerias rungtynes. Rokiškio futbolo klubas, žaidęs tik šešis susitikimus, užtikrintai įsitvirtino tolstančioje lyderių grupėje. Tačiau šį savaitgalį mūsiškiams futbolininkams nepavyks pradžiuginti savųjų sirgalių rungtynėmis namuose: penktadienį planuotas susitikimas su „FK Fokusas“ – atidėtas.

Rokiškėnai sirgaliai turi teisę pyktelti

Pirmenybėse žaidžia dvylika komandų. Planuota, kad varžybų pirmasis etapas turėtų vykti vieno rato sistema. Kitaip sakant, kiekviena ekipa sužaistų vienuolika susitikimų. Pusę iš jų – namuose. Tačiau rokiškėnai sirgaliai turi pagrindo pyktelti ant varžybų rengėjų: iš šešerių rungtynių mūsų komanda namuose žaidė vos... vienerias. Teoriškai – dvejas, nes „FK Uliūnai“ neatvykus į Rokiškį, pastarajai komandai įskaitytas techninis pralaimėjimas. Namuose turėtos žaisti pirmosios pirmenybių rungtynės buvo atidėtos. Po trijų rungtynių išvykoje šį penktadienį Rokiškio futbolo klubo komanda turėjo susitikti su „FK Fokusas“. Deja, Panevėžio apskrities futbolo federacijos svetainėje skelbiama, kad liepos 31-ąją numatytos rungtynės – atidėtos. Šios rungtynės svarbios: „FK Fokusas“, surinkęs 12 taškų, dabar užima septintąją vietą. Jei ši dvikova būtų pasibaigusi rokiškėnų (kurie dabar turi 9 taškus ir yra aštunti) pergale, jie galėtų varžovus pasivyti ir pakilti viena vieta aukščiau.

Rokiškėnų sąskaitoje pergalė ir pralaimėjimas

Pirmenybėse jau aiškiai susiformavo lyderių ir autsaiderių grupės. Lyderių aštuntuko pirmąją vietą užima „FK 2000“, laimėjusi penkerias ir lygiomis sužaidusi dvejas iš septynerių rungtynių, ir surinkusi 17 taškų. Antrojoje vietoje „PSSK Atomas“ komanda, turinti tik tašku mažiau, ir sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau. Nuo trečioje vietoje žengiančių „FK Ekrano senjorų“ aštuntoje vietoje esantys rokiškėnai atsilieka vos 4 taškais ir yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

Autsaiderių ketvertukas kol kas taškus renka prastai: devintojoje – vienuoliktojoje vietoje esančios komandos turi po keturis, dvyliktojoje komandoje esanti ekipa – tris taškus.

Pastaruoju metu rokiškėnai žaidė gana neblogai. Nors Biržų „Širvėna“ turnyrinėje lentelėje yra aukščiau, rungtynes išvykoje rokiškėnai laimėjo. Pirmasis kėlinys baigėsi biržiečių naudai 1:0, tačiau antrajame mūsiškiai rezultatą išlygino ir persvėrė. Rokiškėnų gretose pasižymėjo komandos kapitonas Gedvidas Sirvydis bei Marius Šakalys.

O štai Panevėžyje mūsiškiams teko pripažinti tečioje vietoje esančių „Ekrano senjorų“ pranašumą. Pirmieji įmušė rokiškėnai, pasižymėjo Lukas Čeikauskas. Deja, antrajame kėlinyje panevėžiečiai įmušė tris įvarčius.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video