Rokiškio futbolo klubas lygiosiomis pradėjo antrąjį pirmenybių ratą (0)

Publikuota: 2021-08-16 Kategorija: Sportas
Rokiškio futbolo klubas lygiosiomis pradėjo antrąjį pirmenybių ratą
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Rokiškio futbolo klubo žaidėjai.

Savaitgalį Rokiškio futbolo klubas išvykoje sužaidė Panevėžio apskrities futbolo federacijos pirmenybių (Lietuvos futbolo federacijos III lyga) pirmąsias antrojo rato rungtynes. Jose rokiškėnai susitiko su gerai pažįstamu ir stipriu varžovu – Panevėžio „Dembavos“ vienuolike. Namuose rokiškėnai panevėžiečiams nusileido minimaliu skirtumu 0:1, o štai išvykoje sunkiose ir atkakliose rungtynėse išplėšė lygiąsias 1:1.

Įdomu tai, kad panevėžiečių klubas netgi legionierių turėjo. Vienas jų įpusėjus antrajam kėliniui pirmasis įmušė įvartį. Tą padarė Samuel Ogba Francis. Tačiau rokiškėnai nenuleido rankų ir kovojo iki pat paskutinės minutės. Būtent 89-ąją rungtynių minutę pasinaudojo varžovų klaida gynyboje ir išlyginamąjį įvartį pelnė rokiškėnas Modestas Kartenis. Rokiškio futbolo klubo vadovas Erikas Gaigalas sakė, jog komanda sužaidė labai sudėtingas ir solidžias rungtynes su išties galinga komanda.

Pastaruoju metu rokiškėnai futbolininkai rodo išties gerus rezultatus: tiek išvykoje, tiek namie džiugino pergalėmis bei pelnytais taškais. Kol kas rokiškėnai turnyrinėje lentelėje žengia prizininkų trejete. Maža to, jie sužaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau, nei dauguma varžovų. Mat vienerios mūsiškių pirmojo rato rungtynės su Panevėžio futbolo akademijos komanda yra atidėtos. Kada jos bus žaidžiamos, Rokiškio futbolo klubo vadovas negalėjo atsakyti: tikriausiai besibaigiant pirmenybių antrajam ratui.

Rokiškėnų įvarčių skirtumas kol kas taip pat teigiamas: ekipa įmušė 10, praleido 8 įvarčius.

Kitos antrojo rato rungtynės numatomos rugpjūčio 21-ąją dieną Rokiškyje, Kūno kultūros ir sporto centro stadione. Mūsiškių varžovais bus Panevėžio „Atomo“ komanda, kuri yra pirmenybių lyderė.