Rokiškio futbolo klubas žais namų rungtynes (0)

Publikuota: 2021-07-15 Kategorija: Sportas
Rokiškio futbolo klubas  žais namų rungtynes
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Rokiškio futbolo klubo komanda.

Liepos 16-ąją 20 val. Kūno kultūros ir sporto centro stadione numatytos Lietuvos futbolo federacijos III lygos rungtynės Rokiškio futbolo klubas – Pasvalio FC. Rokiškėnai kviečiami ateiti palaikyti savo komandos. Tiems, kurie negalės sirgti stadione, numatoma tiesioginė rungtynių transliacija „Rokiškio Sirenos“ facebook paskyroje.

Rokiškio futbolo klubas pastaruoju metu lydimas sėkmės. Iš trijų lygos rungtynių jis laimėjo dvejas. Birželio pabaigoje įveikta Biržų „Širvėnos“ ekipa. O praėjusį savaitgalį išvykoje 2:1 įveikti FK „Orfa“ futbolininkai. Nors rungtynių pradžia buvo gana nesėkminga: jau 13-ąją minutę varžovai uždirbo 11 m baudinį (laimė, jo nerealizavo), o 40-ąją min. įmušė įvartį, rokiškėnai nepasidavė. Jų atkaklias atakas antrajame kėlinyje varžovams pavyko sustabdyti tik pražangomis baudos aikštelėje. Du 11 m baudinius tiksliai realizavo Deividas Velutis.
Taigi, po šių rungtynių surinkę 6 taškus rokiškėnai tarp 7 ekipų užima ketvirtąją vietą. Tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad jie sužaidė 1-2 rungtynėmis mažiau, nei varžovai. Nuo trečioje vietoje esančios „Širvėnos“ mūsiškius skiria 4 taškai, o su Pasvalio ekipa mūsiškiai – turnyrinės lentelės kaimynai: abi komandos turi po 6 taškus, bet pasvaliečiai sužaidė vieneriomis rungtynėmis daugiau.
Taigi, rokiškėnai futbolo aistruoliai kviečiami palaikyti saviškių žaidėjų namų rungtynėse.