Rokiškietės disko metikės savo kolekciją papildė aukso medaliais (0)

Publikuota: 2020-08-03 Kategorija: Sportas
Rokiškietės disko metikės savo kolekciją papildė aukso medaliais
R.Mikalajūnaitės asmeninio archyvo nuotr. / Sportininkai (iš kairės) S. Rudytė, R. Mikalajūnaitė, R. Žiogas, S. Stuglytė

Šį savaitgalį Estijoje, Pernu mieste vykusiame Baltijos šalių jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 20 metų) komandiniame čempionate puikiai sekėsi rokiškietėms disko metikėms Paulinai Stuglytei ir Sonatai Rudytei.

Sportininkės savo kolekciją papildė aukso medaliais. Diską, sveriantį 1 kg, P. Stuglytė numetė 44,55 metrus, S. Rudytė – 45,87 metrus. Paulina Stuglytė pergalę pelnė dalyvaudama jaunių (U18) grupėje, Sonata Rudytė jaunuolių (U20) grupėje. Merginų treneriai J. Radžius, R. Šinkūnas. Rutulio stūmimo rungtyje Paulina Stuglytė, įrankį numetusi 12,29 metrus, iškovojo 6 vietą.

Čempionate dalyvavęs Ronaldas Žiogas, trišuolio rungtyje, pasiekęs rezultatą 13,78/0,3 iškovojo 4 vietą. Tai R. Žiogo asmeninis rekordas. Sportininko treneriai R. Jankauskas ir V. Čereška.

Rugilė Mikalajūnaitė kūjį numetė 44,34 metrus ir iškovojo 5 vietą. Jos treneris V. Čereška.

Pabaltijo šalių čempionato varžybose, vykusiose Latvijoje ir Estijoje, Lietuvos rinktinei atstovavo net 10 Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro auklėtinių. Treneris Valentas Čereška sako, kad tai pirmas kartas istorijoje, kai dalyvauvo tiek daug rokiškiečių sportininkų.

Šių metų rugsėjo 18 dieną Rokiškyje planuojama organizuoti metimų festivalį „Rokiškis 2020“, kuriame dalyvaus trijų amžiaus grupių sportininkai – vaikai, jaunučiai ir jauniai. Numatyta, jog festivalyje dalyvaus ne tik stipriausi metikai iš Lietuvos, bet atvyks ir svečiai iš Latvijos.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video