Ralio atidarymą sugadino liūtis (0)

Publikuota: 2019-08-09 Kategorija: Sportas
Ralio atidarymą sugadino liūtis
L. Dūdaitė-Kralikienė / Atidarymo belaukiant: virš rokiškėnų galvų - tamsūs debesys.

„Samsonas Rally Rokiškis“ atidarymą gerokai sugadino liūtis. Nuo pačio ryto tvenkęsi tamsūs debesys prapliupo griaustiniu ir liūtimi pačiu netinkamiausiu metu: per iškilmingą ralio atidarymą Nepriklausomybės aikštėje. Ne veltui šventės vedėjas rokiškėnus kvietė lažintis: iš kairės ar dešinės pradės lyti. O vienam lyderių: Vytautui Švedui lenktynės jau baigtos: jo automoblis jau pirmajame greičio ruože griovyje apvirto ant stogo.

Organizatorių nuotr.

Rokiškėnai į Nepriklausomybės aikštę rinkosi gausiai. Mat ralio atidarymas viliojo pramogomis ir reginiais. Aikštėje išdygo lenktynininkų palapinių miestelis. Prieš pat ralį buvo surengtos smagios Kubota žoliapjovių lenktynės. Prie įvažiavimo buvo išrikiuoti visi lenktynėse dalyvausiantys automobiliai. Tad rokiškėnams buvo puiki proga įsiamžinti su savo mėgiamais sportininkais, paganyti akis į pačią naujausią techniką. O ir išlydėti tris ekipažus, kurių gretose yra rokiškėnų.

Deja, džiaugsmas ilgai netruko. Pirmuosius sportininkus plojimais į trasą išlydėjo gausios sirgalių gretos. O štai pirmajam dešimtukui net neįpusėjus, palaikymas baigėsi. Mat dangus prapliupo tokia liūtimi, kad net skėčiai aikštėje nesutalpino visų besislepiančiųjų, o aikšte nukliokė vandens upeliai. Kaip ir pernai, lenktynininkai buvo palydėti ir žaibais, ir griaustiniu.  Žiūrovų gretos sparčiai išretėjo ir sportininkus į pirmąjį greičio ruožą beišlydėjo vos saujelė fanatiškų sirgalių. Lietus gerokai sumažino ir žiūrovų skaičių pirmuosiuose greičio ruožuose.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą