Rajono paplūdimio tinklinio sportininkai skina prizines vietas (1)

Publikuota: 2021-09-14 Kategorija: Sportas
Rajono paplūdimio tinklinio sportininkai skina prizines vietas
FB: Obelinė Obeliuose nuotr. / Akimirka ir paplūdimio tinklinio varžybų

Praėjęs savaitgalis Rokiškio paplūdimio tinklinio sportininkams buvo itin sėkmingas.

Rugsėjo 11 d., šeštadienį paplūdimio tinklinio varžybose „Obelinė 2021“ dalyvavo net 15 komandų iš Rokiškio, Utenos, Panevėžio, Kamajų, Jūžintų, Kupiškio. Šiose varžybose čempionais tapo ir pirmąją vietą iškovojo rokiškėnai Tomas Baltrukėnas ir Denis Golubevas.

Taip pat praėjusį šeštadienį Kupiškyje vyko paplūdimio tinklinio Kupiškio taurės 2021 finalinis etapas. Čia čempionais tapo rokiškio sportininkai Raimis Dilys ir Laimonas Puriuškis.

Šiauliuose vykusių paplūdimio tinklinio varžybų finale antrąją vietą iškovojo rokiškėnų tėvo ir sūnaus - Aurimo bei Nerijaus Laužadžių komanda.

Primename, jog rugsėjo 19 d. Velykalnio bendruomenės aikštyne vyks paplūdimio tinklinio sezono uždarymo varžybos, kuriose laukiami visi, norintys žaisti.