Rajono ledo ritulininkų Lietuvos čempionate nebus (6)

Publikuota: 2019-06-22 Kategorija: Sportas
Rajono ledo ritulininkų Lietuvos čempionate nebus
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Paskutinį kartą Lietuvos čempionato medaliais Juodupės komanda dabinosi 2016-17 m. sezone.

Lietuvos ledo ritulio čempionate dalyvauti norą pareiškė penkios ekipos. Nei Juodupės, nei Rokiškio komandų tarp jų nebus.

Ilgus metus Lietuvos ledo ritulio čempionatas nebuvo įsivaizduojamas be Rokiškio komandų. Tai Juodupės, tai Rokiškio ledo ritulininkai tapdavo šalies varžybų prizininkais. „Rokiškio Sirena“ primena, kad dar 2016-17 m.  Lietuvos ledo ritulio čempionate Juodupės ledo ritulio komanda užėmė antrąją vietą. Tačiau nuo to laiko mūsų rajono žmonės jau nebevažinėja palaikyti mūsiškių komandų į Elektrėnus ir šalies čempionatų žiūrovai jau atprato nuo šimtų žmonių traukiamos skanduotės „Trūks plyš, kas laimės? Juodupė!“.

2017-18 m. čempionate Juodupės komanda pasitraukė iš kovos varžyboms dar neįpusėjus, dėl finansinių sunkumų, taip užbaigdama mūsiškių ledo ritulininkų pasirodymus šalies čempionate. Praėjusiame sezone nei Rokiškio, nei Juodupės komandos jau nebežaidė Lietuvos čempionate. Nebus jų ir šiemetiniame: tarp paraiškas padavusių komandų rokiškėnų ir juodupėnų nėra.  

Kaip informavo hockey.lt, šalies pirmenybėse dalyvauti nori Elektrėnų „Energija“, Vilniaus „Hockey Punks“, „Kaunas Hockey“ ir Vilniaus „Geležinis Vilkas“ bei debiutuosianti jungtinė Kauno bei Klaipėdos ekipa.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą