Puikūs rajono lengvaatlečių startai (0)

Publikuota: 2021-05-06 Kategorija: Sportas
Puikūs rajono lengvaatlečių startai
Trenerio V. Čereškos archyvo nuotr. / Jaunutės kūjo metimo rungties nugaletoja ir prizininkės (iš kairės) antrosios vietos laimėtoja Karina Dementjeva, nugalėtoja – Gabija Marčiulionytė ir trečiąją vietą iškovojusi Brigita Backe.

Rokiškio jaunieji lengvaatlečiai metikai, nepaisydami visų šiemet sportininkams tekusių išbandymų, demonstruoja puikius rezultatus. Rokiškėnai kaip lygūs su lygiais varžosi su didžiųjų Lietuvos miestų sportininkais ir pasiekia įspūdingų laimėjimų ne tik asmeninėse, bet ir komandinėje įskaitoje. Alytuje vykusiame Lietuvos ilgųjų metimų čempionate Rokiškio ekipa buvo klasifikuotas pirmojoje grupėje, kurioje varžosi didžiųjų miestų komandos. Ir joje iškovojo trečiąją vietą, surinkusi tiek pat taškų, kiek Vilniaus sportininkai. Šiems antrąją vietą lėmė didesnis aukštesnių vietų skaičius.

Taigi, komandinėje įskaitoje nugalėjo Kauno jaunieji lengvaatlečiai, savo miestui pelnę 140 taškų. Vilniečiai ir rokiškėnai surinko po lygiai – 125 taškus. Antrąją vietą Vilniui lėmė tai, kad sostinės komandoje buvo iškovotos dvi antrosios vietos, o Rokiškio – viena. Palyginti: ketvirtąją vietą surinkę varžybų šeimininkai alytiškiai gavo tik 82 taškus, panevėžiečiai – 59, šiauliečiai – 38, o Klaipėda – 31 tašką. Tai akivaizdžiai liudija, kokio pajėgumo yra jaunieji mūsų rajono auklėtiniai.
Komandos rezultatus pristatęs treneris Valentinas Čereška džiaugėsi, kad šalies čempiono titulą iškovojo net penki jaunieji rokiškėnai. Apie pasirengimo varžyboms lygį liudija ir asmeninių rekordų gausa. Kūjo metimo sektoriuje jaunučių grupėje visą nugalėtojų pakylą okupavo Rokiškio sportininkės. Pirmąją vietą iškovojo Gabija Marčiulionytė, trijų kg kūjį nuskraidinusi 44,12 m. Tai asmeninis V. Čereškos auklėtinės rekordas. Antrąją vietą iškovojo taip pat V. Čereškos auklėtinė Karina Dementjeva, kurios rezultatas – 41,52 m – yra asmeninis rekordas. Asmeninį rekordą pasiekė ir trečiosios vietos laimėtoja Brigita Backe. Ši trenerio Rimanto Šinkūno auklėtinė kūjį numetė 38,61 m.
Disko metimo sektoriuje jaunučių grupėje pirmąją vietą iškovojo Aurėja Streikutė, 750 g diską nuskraidinusi 37,18 m. ir pasiekusi asmeninį rekordą. Merginos trenerė – Ina Nagelė. Bronzą šioje rungtyje iškovojo Orinta Navikaitė, kuri įrankį numetė 26,41 m. Šios sportininkės trenerė taip pat I. Nagelė. Ieties metimo sektoriuje sužibėjo šios trenerės auklėtinė O. Navikaitė, ietį nuskraidinusi 46,04 m.
Jaunių grupėje pirmąją vietą kūjo metimo sektoriuje iškovojo R. Šinkūno auklėtinis Justas Meilus. Jo rezultatas – 47,40 m – asmeninis rekordas. O trečiąją vietą iškovojo Eitvidas Turčinskas, kuris įrankį numetė 38,28 m. Šį sportininką treniruoja J. Radžius ir R. Šinkūnas. Disko metimo sektoriuje nenugalima buvo Paulina Stuglytė, kurią treniruoja tas pats trenerių duetas. Ji diską nuskraidino 46,36 m. Kūjo metimo sektoriuje jaunių grupėje trečiąją vietą iškovojo trenerio V. Čereškos auklėtinė Rugilė Mikalajūnaitė, įrankį numetusi 47,36 m.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video