Parodomoji karatė treniruotė sudomino rokiškėnus (0)

Publikuota: 2020-08-27 Kategorija: Sportas
Parodomoji karatė treniruotė sudomino rokiškėnus
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Parodomoji shotokan karatė treniruotė jaunimui labai patiko.

Ketvirtadienio, rugpjūčio 27-osios popietę rokiškėnai buvo pakviesti į parodomąją shotokan karatė treniruotę. Treneris Remigijus Pečkys teigė, kad joje laukiami visi: nuo vaikų iki senjorų.

Rokiškėnai kvietimą išgirdo. Ir prie treniruočių salės, į kurią reikėjo įžengti basomis, šeimininkų laukė surikiuota įvairaus dydžio batukų ir batų eilė. Net kažkieno kuprinėje skambantis telefonas nesutrikdė treniruotės.

Vienu metu treniravosi daugiau nei tuzinas įvairaus amžiaus asmenų. Nors karatė – kontaktinis sportas, tačiau palaikyti atstumus nesunku. Pasak trenerio, dvikovose savo įgūdžius sportininkai galės bandyti maždaug po pusmečio, priklausomai nuo progreso. O pirmoje treniruotėje – žinios apie sporto šaką, pirmieji, patys paprasčiausi judesiai. Kuriems, kaip sako treneris R. Pečkys, didelio ploto nereikia. Tad ir salėje liaudis nesunkiai sutilpo. Paklausti, ar treniruotė įdomi, pirmieji pasisakė patys jauniausi: jie entuziastingai šaukė, kad taip. Vyresnieji – santūresni, tačiau neslėpė, kad pajudėti, susipažinti su iki šiol nebandyta sporto šaka yra smagu.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video