Pandėliečiai sirgalius pradžiugino šimtu taškų (foto +video) (0)

Publikuota: 2019-12-16 Kategorija: Sportas
Pandėliečiai sirgalius pradžiugino šimtu taškų (foto +video)
L. Dūdaitė-Kralikienė / Rungtynių Panemunėlio „Fazė“ (balta apranga) - Pandėlys akimirka.

Panemunėlio „Fazė“ (šviesi apranga) namuose žaidė Mažų miestelių lygos B diviziono rungtynes su Pandėlio ekipa. Panemunėliečiams šios rungtynės nelėmė nieko: net ir laimėję jas, „Fazės“ žaidėjai nebūtų pakilę iš turnyrinės lentelės dugno. O ir pandėliečiams šios rungtynės nebuvo reikšmingos: jie išsaugojo galimybę žaisti B divizione. Tad negausiai salėje susirinkę žiūrovai bei „Rokiškio Sirenos“ transliacijos žiūrovai galėjo tiesiog mėgautis gražiu žaidimu. Įdomu tai, kad tiesioginės transliacijos žiūrovų skaičius gerokai viršijo komandas gyvai palaikančių sirgalių skaičių.


Žaidimas buvo gražus ir ramus. Nuo pirmųjų minučių pandėliečiai įgijo persvarą ir ramiai ją augino. Panemunėliečiai džiugino gražiomis atakomis. Ir rungtynių intriga iki ketvirtojo kėlinio tebuvo tokia: ar pavyks pandėliečiams įmesti šimtą taškų.
Deja, ketvirtajame kėlinyje nutiko nemalonumas: kovodami po krepšiu dėl kamuolio, netyčia susidūrė abiejų komandų žaidėjai. Pandėliečiui kliuvo smarkiau: nukritęs jis susitrenkė galvą ir kurį laiką praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio. Laimė, medikų pagalbos neprireikė: žaidėjas ne tik išbuvo aikštelėje iki rungtynių pabaigos, bet ir kaip žiūrovas stebėjo kitas rungtynes. O žiūrovai jį iš salės išlydėjo plojimais.
Pandėliečiai įmetė lygiai 100 taškų. Panemunėliečiai – 64. Pandėliečių gretose Eimantas Šeškus pelnė 21 tašką, Augustinas Blažys – 16, Vytautas Kavaliauskas – 13. „Fazės“ gretose Kasparas Kavoliūnas pelnė beveik pusę komandos taškų – 31, Almantas Matiukas įmetė 9, Mantas Dzekanskas – 8 taškus.  Po šių rungtynių Panemunėlio „Fazė“ iškrito į Mažų miestelių lygos C divizioną ir ten žais su Paįstrio „Kvieta“, Pajūrio „Jūra -2“ ir Širvintų „Briedžiu“.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą